Blog

Seyşeller

Genel Bakış

Seyşeller, Hint Okyanusu’nda bulunan 100’den fazla adanın bir araya gelmesiyle oluşmuş ve göğe uzanan palmiye ağaçlarının bembeyaz kumsallarla okyanus kenarında bütünleştiği, adeta cennetten ayrılmış özel bir destinasyondur.

Seyşeller’in ana adaları Mahe ve Praslin’de ya da Fregate, Desroches ve North Island gibi adalarda en seçkin ve lüks konaklama işletmelerinde inzivaya çekilerek egzotik tatların ve tropikal iklimin tadını çıkarırken keyifli bir şekilde dinlenmenize imkan sağlamakta.

Seyşeller’in yemyeşil tropikal bitki örtüsü, olağanüstü biyolojik çeşitliliği, benzersiz orkide türleri, büyük deniz kuşu kolonileri, sayısız mercan resifi ve renkli su altı dünyasıyla şaşırtıcı derecede ilgi çeken özel bir yapısı bulunuyor. Burada bir ömür boyu yelken yaparak farklı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Güvenli ve kolay seyir mesafeleri sayesinde adalar arasında dolaşarak nefes kesici doğal güzellikleri rahat bir şekilde görebiliyorsunuz.

Seyşeller, takımadalarının sunduğu muazzam çeşitlilik maceradan maceraya koşmak için en ideal destinasyonlardan biridir. Dünyanın en iyi ve en ünlü dalış noktalarından biri olan uçsuz bucaksız su altı platosunda heyecan verici anlar yaşayabilir, Coco De Mer gibi endemik bitkilerin efsanelerini ortaya çıkarabilirsiniz. Berrak deniz kenarlarında, yemyeşil bir yamaca yayılmış havuzlu villaları ve kendilerine has lüks hizmet anlayışlarıyla birçok zincir ve butik otelde konaklayarak unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşayabilir ve güzel anılar biriktirebileceksiniz.

Bakir sahilleri ve nefes kesici manzaraları ile doğanın mucizesi olarak kabul edilen bu muhteşem adalar ülkesi, yeryüzünde görebileceğiniz en fotojenik yerlerden biridir. Yaşamın son derece yavaş aktığı Seyşeller adalarında zamanı tekrar keşfedin, dinlenin, canlanın, yenilenin. Bizimle iletişime geçerek isteklerinize özel olarak bir program hazırlayabilir ve bu muhteşem destinasyonda geçireceğiniz zamanı unutulmaz anlarınıza dönüştürebilirsiniz.

Programlarımız

Kişiye Özel Kişiye Özel | Four Seasons Resort Seyşeller
Size Özel Tarihler
5
Şeyşeller
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Seyşeller, Raffles Praslin
Size Özel Tarihler
5
Şeyşeller
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Seyşeller, Six Senses Zil Pasyon
Size Özel Tarihler
6
Şeyşeller
Fiyat Sorunuz
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize