Blog

Afrika

Genel Bakış

Afrika eşsiz vahşi yaşamı, büyüleyici manzaraları, uçsuz bucaksız düzlükleri, çölleri, pastoral sahilleri ve sıcakkanlı insanları ile hayranlık duyduğumuz muhteşem bir destinasyon. 2002’den beri her sene defalarca pek çok ülkesine gittiğimiz, tutkumuz ve uzmanlık alanımız olan Afrika’da çok özel deneyimler sunuyor. Tecrübelerimizi sizlerle de paylaşarak bu olağanüstü kıtada hayalinizdeki seyahati gerçekleştirmenizi hedefliyoruz.

Doğu Afrika’da Kenya veya Tanzanya’da Büyük Göçü görmek, Uganda veya Rwanda’da goril ailelerine yürümek; Kuzey Afrika’da Fas’ın egzotik şehirleri ve büyülü çöllerini, Mısır veya Sudan’ın gizemli piramitlerini keşfetmek; Güney Afrika’da safari, şarap bölgesi ve Cape Town’un keyfini çıkartmak, Botswana’da Okavango Delta’nın büyüleyici safari kamplarını, Namibia’nın dev kum tepelerini, Zambia ve Zimbabwe’nin Victoria Şelalelerini, Hint Okyanusu’nun sahillerini deneyimlemek yaşayabileceğiniz en unutulmaz tecrübeler arasında yer alabilir.

Serengeti Milli Parkı ile Masai Mara arasında, yağmurları ve sulak otlakları takip ederek muazzam bir göç yapan ve sayıları 2 milyona ulaşan antilop, zebra sürülerini ve onları yakından takip eden yırtıcıları doğal ortamlarında görmek için doğru zamanda doğru yerde olmanız çok önemli. Büyük beşli olarak anılan aslan, gergedan, fil, leopar ve bufaloları en doğal halleriyle yakın mesafelerden görmek, safariye gece de devam edebilme lüksünü yaşamak ve yıldızların altında yenilen yemeklerden sonra ateş başında içilen içkilerin hazzına varmak büyük bir ayrıcalık.

Zanzibar, safari sonrası deniz, kum ve güneşin tadını çıkararak dinlenmek için muhteşem bir durak. Nesli tükenmekte olan dağ gorillerini görebilmek adına hayatta bir kere deneyimlenebilecek bir fırsat olan goril safarisi için Uganda veya Rwanda’yı ziyaret edebilirsiniz. Botswana ise topraklarının büyük bir bölümü vahşi hayatı koruma alanı olarak ayrılmış, Afrika’nın en iyi korunmuş ve bozulmamış safari destinasyonları arasında yer alıyor.

 renkli kültürü, hareketli şehirleri, vahşi yaşamı, doğal güzellikleri, nefis yemekleri ve şarapları ile her ziyaretçi için cazip. Namibya, uçsuz bucaksız düzlükleri, dünyanın en eski çölünde nefes kesici dev kumulları, çöl ile Atlas Okyanusu’nun buluştuğu vahşi kıyı şeridi ve büyüleyici gün batımları ile bambaşka bir Afrika deneyimi sunuyor.

Afrika, tercih ettiğiniz destinasyon fark etmeksizin geri döndüğünüzde bir daha gitme isteği ile yanıp tutuşacağınız harika bir kıta. Afrikada benzersiz deneyimler yaşamak için deneyimli ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Programlarımız

Grup TuruDoldu Grup Turu | Tanzanya'da Özel Bir Safari & Zanzibar
12-19 Şubat 2023
9
Tanzanya- Zanzibar
$5650
Keşfet
Grup TuruDoldu Grup Turu | Sömestirde Kenya: Mahali Mzuri'de Özel Bir Safari Deneyimi
Kişiye Özel Kişiye Özel | Zambezi Queen Collection Tekneleri ile Chobe Nehri
Kişiye Özel Kişiye Özel | Zawadi Hotel, Zanzibar
01 Ocak – 31 Aralık 2022
9
Zanzibar
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Uganda
Size Özel Tarihler
7
Uganda
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Kenya
Size Özel Tarihler
7
Kenya
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Güney Afrika
Size Özel Tarihler
6
Güney Afrika
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Botswana
Size Özel Tarihler
6
Botswana
Fiyat Sorunuz
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize