Blog

Uçak Biletleri

Far’n Away Travel

Far’n Away Travel turlarında verilmekte olan paket fiyatlarımız ağırlıklı olarak Istanbul çıkışlı dış hat uçuşlarını kapsamamaktadır.

Günümüzde, kredi kartlarının sağlamış olduğu mil veya para puan ile uçak bileti alma hizmeti bir çok yolcu tarafından kullanılmaktadır. Biz de bu esnekliklerden müşterilerimizin maksimum faydalanabilmesini sağlamak amacı ile uçak biletini bizden almaları zorunluluğu getirmiyoruz. Ancak uçak fiyatlarının artacağını tahmin ettiğimiz bayram veya yüksek sezon dönemlerindeki bazı turlarımızda uçak ücretini pakete dahil ediyoruz. Uçak fiyatının dahil olduğu turlarımızda, havayoluna garanti ettiğimiz kişi sayısına kadar bilet dahil fiyat geçerli olacak, bu sayı geçildiği takdirde yolcular bilet hariç paket turu alabileceklerdir.

Yolcularımız, rezervasyon yaptırmış oldukları paket turun başlangıç ve bitiş tarihlerine göre istedikleri uçuş alternatifini kullanarak gruba katılabilmektedirler. Bu şekilde, bütçelerine uygun bilet alabilme, business sınıfta uçabilme veya özellikle tercih ettikleri havayolunu kullanma özgürlüğüne sahip olmaktadırlar.

Dileyen misafirlerimiz turun öncesinde veya sonunda ekstra olarak düşündükleri gezileri yapabilir, bu geziler için gerekli tarih değişikliklerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Uzun ve kısa uçuşlarda diledikleri sınıfta uçabilir, promosyonel bilet ücretlerinden yararlanabilirler.

Uçak rezervasyonlarınızı talebiniz doğrultusunda Far’n Away Travel aracılığı ile ya da anlaşmalı olduğunuz bilet acentası üzerinden yapabilirsiniz. Mil veya para puan ile alınan ödül biletlerin rezervasyonları ve opsiyon takipleri sahip olduğunuz bankanın seyahat hattı aracılığı ile yapılabilmektedir. Banka seyahat hatlarında yapılan işlemlerde; şifre, kart numarası gibi şahsi bilgilerin sorulması nedeniyle rezervasyonların bizzat yolcularımız tarafından yapılması gerekmektedir.

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize