Blog

Maldivler

Genel Bakış

Maldivler, kartpostal mükemmelliğindeki turkuaz suları, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile deniz, kum ve güneş tatili yapmak için yaratılmış bir yeryüzü cenneti. Tek ada, tek otel konseptinde olmasının avantajıyla, seyahat etmek için en güvenli yerlerin başında geliyor. Açık hava, bol oksijen, doğal ortam ve sosyal mesafenin zahmetsizce sağlandığı Maldivler otelleri, lüks ancak bulunduğu doğa ile uyumlu müthiş villaları, ada sıcaklığını yansıtan kaliteli servis anlayışları ile fark yaratmakta. 26 atolün oluşturduğu toplam 1.192 adadan meydana gelen bu eşsiz ülke su üstü güzellikleri kadar su altı zenginlikleri ile de haklı bir üne sahip. Karada, sayısız palmiye ağacı, uzun pudra kumsallar ve mavinin bin bir tonunu içeren berrak deniz sizi büyülerken, su altında binlerce türde, rengarenk okyanus balığı, sizi deniz safarisine davet eder. Vatozlar ve balina köpekbalıkları ile dalış yapmak isteyenler için doğru adres UNESCO Biyosfer Rezervi olan Baa Atoll iken, anakaradan çok uzaklaşmadan havuz berraklığında sularda yüzmek isteyenler için gidilecek yer South Male Atoll’dür.

Yıllar içinde, bizzat konaklayıp, tecrübe ettiğimiz birbirinden güzel resort otellerden birinin mutlaka size göre olduğunu düşünüyoruz. Soneva Fushi, Baa Atoll’de, gür yeşillikler arasında cennet misali bir adaya sahip. Resort otel, ana felsefesi içeriğinde, misafirlerine “Akıllı Lüks” kavramını yaşatırken, otantik bir tecrübe ve mahremiyet sunuyor. Gün batımında yunusların oyunlarına şahit olabilir, kimsenin yaşamadığı bir adada Sonu’nun Gurme Pikniği veya sürpriz bir mekanda size özel hazırlanan romantik bir akşam yemeğinin keyfini çıkartabilir, yüksek teknoloji içeren gözetleme kulesinde Satürn’ün çemberlerini gözlemleyebilir, ev yapımı çikolata ve dondurma odalarında kendinizi şımartabilirsiniz. Çoğu organik 7000 şişesi ile şarap mahzeni, hem ada içerisinde, hem deniz üzerinde bulunan toplam 7 farklı restoran ve bar ile sayısız farklı mutfak seçenekleri sizi bekliyor.

Misafirleri için sanat eserleri ile bütünleşmiş bir ortamda lüks ve konforu bir araya getiren JOALI, büyüleyici ve eşsiz Raa Atoll üzerinde, “Joie de Vivre” yani “Yaşama Sevinci” felsefesini benimsemiş, misafirlerini yaşadıkları anın sevincini kutlamaya davet eden müthiş bir otel. Her villa, kendine ait özel havuz ve oda hizmetlisine sahip. JOALI gurme ruhlu misafirleri unutmamış, Japon restoranı Saoke; otantik Asya ve Levant restoran Vandhoo; Tuscan’dan ilham alan Bellinis ile çok geniş bir yelpazede yemek deneyimi sunuyor. İki ayrı ada, geniş alan, birçok tematik restoran seçeneği ve yüksek servis kalitesi ile unutulmaz bir Maldivler tecrübesi yaşatan Niyama tüm aile fertlerine hitap ediyor. Maldivler’de ender bulunan sörf yapma imkanı da sunan Niyama, sayısız aktivite, tüm misafirlere bisiklet ve 6 metre uzunluğunda bir ağaç üzerindeki Nest’de yemek imkanıyla akıllarda kalıyor.

Male’ye tekne mesafesinde olan bazı adalar kısa seyahatler veya küçük uçak sevmeyenler tarafında tercih edilebiliyor. North Male Atoll’ün tam ortasında küçük ve romantik bir adada bulunan ve kendi resifine sahip olma avantajıyla Maldivler’in müthiş denizaltı dünyasını size tam anlamıyla yaşatan Baros tecrübe edilmesi gereken resort otellerden. 6 kilometre uzunluğundaki kıyı şeridi boyunca 12 adet plajı, uzun beyaz kumsalları, masmavi lagünü, 7 farklı restoran ve bar seçeneği ile hem lüks bir seyahat deneyimi, hem de ada hayatının eğlenceli yanını birlikte sunan One&Only misafirlerine fantastik anlar yaşatmakta. Yine tekne mesafesinde bulunan Waldorf Astoria da çok çeşitli restoran alternatifleri, hem de modern tasarımlı villaları ile tercih ediliyor. En küçüğü 234 m2 olan devasa villalar, geniş alan sevenler için birebir. Vücudun ayrı bölgeleri için özel dizayn edilmiş kademeli havuzu ve kişiye özel terapi uygulamalarıyla spa merkezi, masaj severlere üst sınıf hizmet sunmakta.

Maldivler’de tüm tecrübemizle size özel olarak tasarlanmış bir seyahat planlayarak daha önce yaşamadığınız özel anılar yaratmamızı isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programlarımız

Kişiye Özel Kişiye Özel | One & Only Reethi Rah Maldivler
Size Özel Tarihler
7
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Anantara Dhigu Maldivler
Size Özel Tarihler
8
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Baros Maldivler
Size Özel Tarihler
6
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Soneva Fushi Maldivler
Size Özel Tarihler
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Conrad Rangali Maldivler
Size Özel Tarihler
6
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | JW Marriott Maldivler
Size Özel Tarihler
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Anantara Kihavah Maldivler
Size Özel Tarihler
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Waldorf Astoria Ithaafushi Maldivler
Size Özel Tarihler
9
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Fırsat | Constance Moofushi Maldivler
Size Özel Tarihler
6
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Soneva Jani Maldivler
Kişiye Özel Kişiye Özel | Joali Maldivler
size özel tarih ile teklif için iletişime geçiniz
Maldivler
Fiyat Sorunuz
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize