Blog

Kuzey Amerika

Genel Bakış

Hem ABD ve Alaska hem de Kanada’daki ulusal parklar etkileyici olmanın da ötesinde…

Kanada’daki Banff Ulusal Parkı veya Kaliforniya’daki Yosemite doğa aşıklarını cezbediyor. Yaban hayatının canlı olduğu bu kıtada boz ayılar ve kutup ayılarından, göç eden balinalara kadar pek çok canlının yaşadığı vahşi hayatla karşılaşmak mümkün oluyor. ABD ve Kanada, vahşi yaşam tutkunu olanlar için harika tatil yerleridir. New York canlı yapısı ve Vancouver büyüleyici bir kıyı şehri olmasıyla ün yapsa da Kuzey Amerika’daki tüm şehirler heyecan vericidir.

Alaska, büyüleyici dağ manzaraları, parlak gölleri, hareketli buzulları, rengârenk çiçekli çayırları, ormanları ve vahşi hayatı ile dünyada ender bulunan, el değmemiş bölgelerden biridir. Amerika’nın en yüksek dağı olan McKinley Dağı (6.194 metre) tırmanışçılar için hazırlık bölgesi niteliğindedir. 500 kişilik nüfusu ile ziyaretçilerine küçük bir Alaska kenti tecrübesi yaşatan Talkeetna’nın eski orman yollarında doğa uzmanı eşliğinde doğa yürüyüşü yapabilir ve cam kubbeli seyir treni ile unutulmaz manzaralar eşliğinde Denali’den Anchorage’a yolculuğa çıkabilirsiniz.

Helikopter kayağına meraklıysanız bu sporun dünyada ilk kez yapıldığı Kanada’da Whistler, Blackcomb ve daha sonra eklenen Revelstoke; Alaska’da Valdez, Chugach’da bu benzersiz deneyimi yaşamak size çok iyi hissettirecek. Kuzey Amerika’yı bizimle deneyimlemek isterseniz deneyimli ekibimiz sayesinde unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz.

Programlarımız

Kişiye Özel Silversea Cruises - Sizin için seçtiklerimiz 2023
Kişiye Özel Silversea Cruises Ayrıcalığı ile Sizin için Seçtiklerimiz
Kişiye Özel Kişiye Özel | Kanada Revelstoke Helikopter Kayağı
Size Özel Tarihler
8
Kanada
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Vahşi Doğada Bir Yolculuk: Alaska
Size Özel Tarihler
4
Amerika Birleşik Devletleri
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Küba
Size Özel Tarihler
7
Küba
Fiyat Sorunuz
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize