Blog

Kutup Bölgeleri

Genel Bakış

Kuzey ve Güney kutbu, şüphesiz dünyanın en etkileyici yerleri arasında. Balinalardan, penguenlere kadar çeşitli fok ve deniz aslanlarıyla eşsiz bir vahşi yaşama ev sahipliği yapan Antartika ve Kuzey kutbu keşfedilmek için bekleyen buzdan harikalar diyarıdır. Kutup bölgelerinin yapısı itibariyle seyahatiniz istediğiniz kadar aksiyon dolu olabilir.

Nihai Arktik Kuzeybatı Geçidi maceraperestler için tasarlanmış Grönland’dan Alaska’ya Yüksek Arktik’i esas alıyor ve kristal berraklığında buzulları ve etkileyici fiyortları keşfetmek için muazzam bir rotayı deneyimlemenizi sağlıyor.

Kuzey Kutbu vahşi yaşamı araştırırken kutup dairesinde yaşayan yerel kültürlerle de kaynaşmanızı sağlıyor. Güney Kutbunda ulaşılması en zor olan türlerden birisi olan İmparator Penguen kolonilerini de seçilmiş bazı özel uçuş, gemi ve helikopter kombinasyonları ile izleme fırsatını elde edebilirsiniz. Kutuplara ulaşım güney kutbu için bizim kış aylarımızda, Kuzey kutbu için de yaz aylarımızda mümkün olup, kuzey kutbunda kutup ayısı odaklı bazı gemi seyahatleri seçilebilir.

Antartika ana karaya mesafesi itibarı ile ulaşım konusunda daha farklı opsiyonlar sunuyor; uçakla Antartika’ya ulaşıp oradan gemiyle seyahatler yapmak veya gemi ile Ushuai’dan yola çıkarak Antartika’ya ve civarındaki adalara ulaşılabilen, bir haftadan birkaç haftaya kadar uzanan seçenekler bulunuyor. Bizimle iletişime geçerek kutupları farklı yönlerden keşfetme şansına sahip olabilirsiniz.

Programlarımız

Kişiye Özel Quark Expedition ile Kutup Gezileri
Size Özel Tarihler
8
Kuzey Kutbu
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Silversea Cruises - Sizin için seçtiklerimiz 2023
Kişiye Özel Kişiye Özel | Antarctica21 ile Beyaz Kıtaya Yolculuk
2-9 Aralık 2022 / 1-8 Şubat 2023 / 6-13 Şubat 2023
8
Antartika
$11495
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize