Blog

Karayipler

Genel Bakış

Karayipler veya Batı Hint adaları, Karayip Denizini, adalarını ve sahilleri çevreleyen bölgedir. Bu adalar, Florida’nın güneyinden başlayıp bir kıvrım oluşturarak Güney Amerika‘da Venezuela‘nın kuzey batısına dek inmektedir. Bölgede 7.000 dolayında ada, adacık ve kayalık, yirmi beş bağımsız ülke ve sömürge oluşturur. Turizm açısından en büyük ve popüler adalar arasında Küba, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Puerto Riko ve Bahamalar sayılabilir.

Lüks turizmin en gelişmiş olduğu daha küçük adalar arasında St.Barths, St. Martin, Turks & Caicos, St. Lucia ve Antigua sayılabilir. Karayipler, çiftler ve arkadaşlar açısından kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir zemin, heyecanı sevenler için su sporları konusunda birçok imkan sunuyor.

Gemi turları ile birçok adanın keyfini çıkarabilir veya geniş golf sahalarında keyifli zaman geçirebilirsiniz. St. Lucia’nın romantik manzaralarından Jamaika’nın hareketli Karayip kültürüne kadar her ada benzersiz deneyimler yaşamanız için sizleri bekliyor. Bahamalılar, el değmemiş kumsalları ve büyük mercan resiflerini deneyimlemenin keyfini Bahama misafirperverliği ve lezzetli yerel yemekleri ile taçlandırıyor. Karayipler seyahatinizi tecrübeli seyahat danışmanlarımızla birlikte tasarlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Programlarımız

Grup Turu Explora Journeys ile Karayiplerde Yılbaşı
29 Aralık 2023- 5 Ocak 2024
7
5050
Keşfet
Kişiye Özel Explora Journeys | Sizin için Seçtiklerimiz
Size Özel Tarihler
9
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Küba
Size Özel Tarihler
7
Küba
Fiyat Sorunuz
Keşfet
Kişiye Özel Kişiye Özel | Dominik Cumhuriyeti
Size Özel Tarihler
9
Dominik
Fiyat Sorunuz
Keşfet

Login

Fırsatlar

Destinasyonlar

İlgi Alanları

Vize