TAŞKONAKLAR HOTEL CAPPADOCIA

Bir Peri Masalı Kapadokya'da Mistik Yolculuk

Kişiye Özel Tur

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Doğa, kültür, şarap, lezzet

Türkiye

Uçhisar'da Güvercinlik Vadisi’nin nefes kesici manzarasına karşı konumlanmış Taşkonaklar Hotel'de tatil keyfi

İstediğiniz tarih ve şekilde seyahatinizi planlayalım


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Volkanik tüflerin ortaya çıkardığı, rüzgar, kar ve yağmurun binlerce yılda nakış gibi işlediği benzersiz bir coğrafya… Katman katman etkileyici bir tarih, mistik bir atmosfer, akla kazınan bir güzellik…Doğanın yazıp çizdiği ve insanlığa bahşettiği büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmış yer altı şehirlerinde geziler, peri bacaları turları, vadi yürüyüşleri, gün doğumundaki sıcak hava balonu turları, yerel üzümleri tanıyabileceğiniz bağ gezileri, bisiklet turları, kuş gözlem ve fotoğraf turları önereceğimiz deneyimlerinden bazılarıdır. Eski Uçhisar beldesinin tam kalbinde, Güvercinlik Vadisi’nin nefes kesici manzarasına karşı konumlanmış, tarihi taş binaların yıllarca süren titiz restorasyonu sonucu misafirleri ile buluşan Taşkonaklar Hotel modern ve gelenekseli zarif bir şekilde harmanlayarak ferah ve huzur dolu bir atmosfer sunuyor.

Öne çıkan özellikler

  • Kendine ait özel terası olan süite odada konaklamalarda dilerseniz sizler için hazırlanacak yemek düzeni ile bütün lezzetli öğünleri kendi terasınızda veya odanızda alabilirsiniz.
  • Geniş ve yemyeşil iki bahçenin etrafında konumlanmış Taşkonaklar Hotel’de tüm odaların girişi açık havadan ve misafirlere özeldir.
  • Güvercinlik Vadisi’ne beş dakika yürüme mesafesinde
  • Farklı taş mimari özellikleri barındıran 24 odadan bir kısmının kemerleri, kiminin şömineleri, bazı odalarınsa tandırlığı orijinal
  • Ücretsiz olarak odanızda size özel kahvaltı imkanı

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.