ONE & ONLY ROYAL MIRAGE

Mağribi Saraylarını andıran mimarisi, ince dokunmuş kemerleri ve canlı mozaikleriyle Dubai'nin en şık ve romantik oteli

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Deniz Tatili

Ortadoğu

Bir tarafta Basra Körfezi'nin suları ve diğer tarafta Dubai'nin ikonik şehir manzarasıyla gezginlerin tercih noktası

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

2021 Yılı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) en sık ziyaret edilen Dubai’de tüm güzelliğiyle turistleri bekleyen Madinat Jumeirah bölgesi, uçsuz bucaksız kumsalları, modern mimari ile çevrelenmiş lüks otelleri, dünyanın sayılı eğlence parkları ile yerli ve yabancı konukların gözde destinasyonudur. Dubai’nin en ünlü ikonu ve simgesi olan Palm Jumeirah, dünyanın en büyük ve en ihtişamlı yapay adalarından bir tanesi. Yukarıdan bakıldığında dev bir palmiye ağacını andıran bu yapay ada, doldurulmuş kara parçasından ve bir dizi yapay adadan inşa edilmiştir. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı bu ada üzerinde dev su parkları, renkli plaj kulüpleri de bulunmaktadır. Sizlere Palm Jumeirah üzerinde ve yakın konumda seçtiğimiz birkaç otel alternatifini paylaşmaktayız. Covid-19 nedeniyle bir çok ülkenin uyguladığı seyahat yasağının geçerli olmadığı Birleşik Arap Emirlikleri’ne vize alarak giriş yapabilirsiniz. Otellerin Nisan ve Mayıs dönemi için sunduğu avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

One & Only Royal Mirage, Mağribi Saraylarını andıran mimarisi, ince dokunmuş kemerleri ve canlı mozaikleriyle Eski Arabistan hissini uyandıran Dubai’nin en şık ve romantik oteli olarak kabul edilmektedir.

Otel;  saray kısmı, arap bahçesi ve residence & spa olmak üzere 3 farklı bölümden oluşmaktadır. Çarpıcı bir simetri yaratan mimari ile doğu ruhunun birleşimi konuk odaları ve özenle tasarlanmış 10 suit, özel balkon veya teras ile denize bakmaktadır. One & Only’nin 8 restoranı, Akdeniz, Fas ve Hint-Avrupa mutfağı dahil dünyanın her yerinden gurme yemekler servis etmektedir. Özel plajı, sıcaklık kontrollü yüzme havuzları ve su sporları merkezi gibi bir dizi zengin aktivite merkezine ev sahipliği yapmaktadır.

Tesisin plajına, şehrin çarpıcı silüetine ve Palm Island Körfezi’ne bakan, mükemmel bir sonsuzluk havuzuna ev sahipliği yapan şık Drift Beach Dubai’de sakin bir gün geçirebilir, kulübün bünyesindeki restoranda ödüllü miksolog Eric Ballard tarafından hazırlanan Provence yemeklerinin ve yudum kokteyllerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Otel konaklama ücretleri dinamiktir.

Tarihinize ve kişi sayısına göre özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize talep etmektedir. Vize online olarak havayolu ya da yerel acenta üzerinden alınmaktadır.

Vize işlemlerine en geç seyahate  hafta kala başlanılması gerekmektedir.

İptal Kuralları konaklama tarihine, fiyat kategorisine göre değişmektedir. Tarafınıza özel fiyat çalışması yapılırken iptal kuralları da iletilecektir.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.