KUZEY SPİTSBERGEN ve DOĞU GRÖNLAND, KUZEY IŞIKLARI

Ağustos ve Eylül aylarında Hondius gemisi ile yapılacak olan Kuzey Spitsbergen ve Kuzey Kutbu ile Doğu Grönland ve Kuzey Işıkları seferleri

Fırsat Paketi

Özel anlaşmamız sayesinde uygun fiyatlı bir deneyim...

Cruise

Kuzey Kutbu

m/v Hondius gemisi ile dünyanın ucuna yolculuk

23-30 Ağustos Kuzey Spitsbergen

Çift kişilik kabinde kişi başı 5.300 USD

 

12-20 Eylül Doğu Grönland 

Çift kişilik kabinde kişi başı 4.410 USD

Oceanwide Expeditions, kutup bölgelerinde uzmanlaşmış, buza karşı güçlendirilmiş keşif gemileri ve tecrübeli ekibi ile, aktif, maceraperest ve doğa tutkunu konuklarına dünyanın uzak bölgelerinde unutulmaz deneyimler yaşatan, küçük ölçekli bir gemi şirketidir. Oceanwide bünyesinin en yeni ve en ileri teknoloji gemisi olan m/v Hondius, Uluslararası Denizcilik Örgütü kıstaslarının çok üzerinde donanımlara sahip, kutup bölgeleri için hazırlanmış en yenilikçi gemidir. 80 kabinde 170 yolcu kapasitesi ile sağladığı otel konforunun yanı sıra geniş bir gözlem salonu ve interaktif atölye çalışmaları için ayrılmış seminer odası ve güverte aktiviteleri ile de yolculuğunuza katılımcı bir atmosfer sunuyor. Yakıt tüketimi ve karbondioksit salınımını minimumda tutan ve çevreci bir anlayışa sahip olan m/v Hondius ile egzotik manzaraların ve kutup vahşi yaşamın keyifini çıkartabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar denizde geçen zamanı kısa tutup, zodyak botlarla hızlı ve güvenli bir operasyon sağlayan, kara ve karaya yakın aktivitelere ağırlık veren yaklaşımları ile Oceanwide Expeditions, dünyanın ulaşılması zor bölgelerinde doğa ve vahşi yaşam ile yakın temas sunuyor. Ağustos ve Eylül aylarında Hondius gemisi ile yapılacak olan Kuzey Spitsbergen ve Kuzey Kutbu ile Doğu Grönland ve Kuzey Işıkları seferlerini sizin için seçtik.

m/v Hondius gemisi ile Kuzey Spitsbergen ve Kuzey Kutbu

23-30 Ağustos 2022

Dünyanın ucuna yolculukları ile geniş bir skalada keşif gezileri sağlayan Oceanwide Expeditions donanımı ve en yeni gemisi m/v Hondius konforu ile zodiac ve yürüyüş keşiflerinin yanı sıra Svalbard takım adalarının en kuzeyini oluşturan Phippsøya ve aşk körfezi buzulu olarak da bilinen Monacobreen destinasyonlarını görme fırsatını elde edin. Kuzey Spitsbergen seyehatinizin ilk günlerinde size kutup tilkileri, kutup martıları ve özel kurtarma programı ile yok olmanın eşiğinden dönen Svalbard ren geyikleri eşlik edecek. Kuzey Kutbu’na 870 kilometreye kadar yaklaşacağınız 82. paralelde kutupların en kuzey noktasında kutup ayıları ve görülmesi güç Grönland balinalarını görme imkanı elde edeceksiniz.

Çift kişilik kabinde kişi başı 5.300 USD

 

m/v Hondius gemisi ile Doğu Grönland ve Kuzey Işıkları

12-20 Eylül 2022

Kuzey ışıklarını görmek başlı başına bir ayrıcalık iken bu inanılmaz deneyimi fotoğraf atölyesi ile taçlandıracağınız Doğu Grönland ve Kuzey ışıkları keşfi Oceanwide Expeditions bünyesinin en yeni ve en donanımlı gemisi m/v Hondius tecrübesi ile karşınızda. Geceleri Kuzey ışıklarının asaleti ile büyülenirken gündüzleri kayak ve yürüyüş aktiviteleri ile Grönland’ı her yönü ile keşfedeceksiniz. Bu keşif programında ayrıca Grönland’ın ve dünyanın en uzak şehirlerinden birisi olan Ittoqqortoormiit şehrini ve dünyanın en büyük fiyortunun başlıca adası Danimarka Adası’nı görebileceksiniz.

Çift kişilik kabinde kişi başı 4.410 USD

 

Öne Çıkan Özellikler

  • Uluslararası Denizcilik Örgütü kıstaslarının çok üzerinde, kutup bölgeleri için özel hazırlanmış en ileri teknolojiye sahip m/v Hondius gemisi
  • Oceanwide Expeditions’ın kutup bölgelerindeki destinasyon uzmanlığı ve coğrafya tecrübesi
  • Dünyanın ilk kayıtlı Polar 6 klasmanı gemisi m/v Hondius
  • Zodyak botlarla tüm kara aktiviteleri ve geziler
  • Gemide seyir sırasında doğa bilimcileri tarafından sunulan seminer programı ve keşif seferlerinde tecrübeli ekip liderliği
  • Doğa yürüyüşü, kano, snowshoe ve kuzey ışıkları esnasında fotoğraf atölyesi gibi açık hava etkinlikleri
  • Grönland gezisinde dünyanın en uzak şehirlerinden birisi olan Ittoqqortoormiit
  • Spitsbergen gezisinde kutup ayısı, kutup tilkisi ve kutup martılarının yanı sıra nesli tükenmekten son anda kurtulan Svalbard ren geyiklerini görme imkanı

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında tarafınıza aktaracağız.

Detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında tarafınıza aktaracağız.

Detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında tarafınıza aktaracağız.

Detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında tarafınıza aktaracağız.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.