JOALI Maldivler

Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile Maldivler...

Kişiye Özel Paket

Lüks ve konforun birleştiği özel bir deneyim...

İlgi Alanı

Tropik Adalar, Doğa, Deniz, Kum, Güneş

Asya

Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile Maldivler...

Lütfen acentamız ile iletişime geçin.

Maldivler, turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile deniz, kum ve güneş tatili yapmak için yaratılmış bir yeryüzü cennetidir. Tek ada, tek otel konseptinde olmasının avantajıyla pandemiden en az etkilenmiş yerlerden biri olan Maldivler, gerekli tüm tedbirleri alarak turizme açıldı. Yaşadığımız stresten uzaklaşıp, bozulmamış doğası ile hafızalarınızda yer edecek bu tropik cennete ulaşmanız THY direk uçuşları ile çok kolay. Maldivler’in en yenilerinden JOALI, misafirleri için sanat eserleri ile bütünleşmiş bir ortamda lüks ve konforu bir araya getiriyor. Büyüleyici ve eşsiz Raa Atoll adası üzerinde bulunan,“joie de Vivre” yani “yaşama sevinci” felsefesini benimsemiş olan JOALI Maldives misafirlerini yaşadıkları anın sevincini kutlamaya davet ediyor.  Sanat ve sürdürebilirlik üzerine yaptığı titiz çalışma ile Maldivler’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Resort otel,  en küçüğü bir yatak odası ve en büyüğü dört yatak odasına sahip 73 farklı su villası ve sahil villasından oluşmaktadır. Her villa, kendine ait özel yüzme havuzuna, oda hizmetlisine, farklı kitaplardan oluşan kütüphaneye sahiptir.  Dekorasyonda, özenle seçilmiş tablolar ve tasarım mobilyalar kullanılmıştır. JOALI Maldives, Japon restoranı Saoke; otantik Asya ve Levant restoran Vandhoo; Tuscan’dan ilham alan Bellinis ve kişiselleştirilmiş yemek ve aşçılık okulu Her Kithcen ile çok geniş bir yelpazede yemek deneyimi sunar. ESPA Spa, konukları birinci sınıf bir fitness merkezi ve uzman eğitmenlerin yanı sıra bütüncül bir sağlıklı yaşam yolculuğuna davet eder.

Kolay Ulaşım

  • THY ile İstanbul – Male arası direkt uçuşlar. Gece 02:10’da İstanbul’dan kalkış, öğlen 12:15’de Male’ye varış. Dönüşte akşam 23:55’de Male’den kalkış, ertesi gün 06:05’de İstanbul’a varış.
  • Male Havalimanı ile Joali arasında 45 dakika süren deniz uçağı transferi

 

Lüks Konaklama

  • En küçüğü 108 m2’den başlayan, havuzlu kumsal ve su üstü villalarda konaklama
  • 5 farklı restoran ve bar seçeneği
  • Konaklamanız boyunca size özel hizmetli servisi
  • Sanatçılarla birlikte çalışmalar yapabileceğiniz sanat stüdyosu ve galerisi
  • Muhteşem bir manzara karşısında seçkin viski ve puroları deneyebileceğiniz whiskey & cigar lounge
  • Su sporları ve dalış merkezi
  • Çocuklara özel hazine avı, yerliler tarafından hikaye anlatımı gibi aktivitelerin bulunduğu kids club
  • Bahçe içinde veya deniz manzarasına sahip 8 terapi odası bulunan spa merkezi

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Örnek Uçuş Bilgisi:

TK730 İstanbul – Male 02:10 12:15
TK731 Male – Istanbul 23:55 06:05

 

Vize Bilgisi: Maldivler Türk vatandaşlarından vize talep etmemektedir. Pasaportunuzun son kullanma tarihinin seyahat bitimi itibariyle minimum 6 ay süresi olmalıdır.

DİĞER KİŞİYE ÖZEL PAKETLERE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.