TITLE

DESCRIPTION

KİŞİYE ÖZEL: ZAWADI HOTEL ZANZIBAR

Kişiye Özel

Doğa, Spa & Sağlık, Deniz Tatili, Tropik Adalar

Afrika

Lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

01 Ocak – 31 Aralık 2022

Hint Okyanusu’nun muhteşem manzarasına bakan bir tepede konumlanmış, palmiye ağaçları ve begonvillerle kaplı geniş bir alanda sadece 12 lüks villaya çok özel bir servis sunan Zawadi, The Zanzibar Collection’ın en yeni ve lüks oteli. 100m2 büyüklüğündeki deniz manzaralı teraslı villaları, renkli çiçeklerle dolu muhteşem bahçesi, kendine özel kumsalı, Swahili misafirperverliğini hissedeceğiniz samimi, huzurlu ve şık ortamı, all-inclusive konsepti ile Zanzibar’daki en iyi seçeneklerden birisi.

Yıl boyunca aktif olacak Zanzibar destinasyonumuzda size özel tarihlerle tatil yapmak için lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Tur fiyatı ve ödeme bilgileri bu bölümde yer alır.

Burada dahil olan / olmayan hizmetleri belirtin.

Uçul ve vize detaylarını buraya yazın.

İptal koşullarını belirtin.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.