TITLE

DESCRIPTION

KİŞİYE ÖZEL: ZANZİ RESORT

Zanzibar Adasında Lüks Konaklama

Kişiye Özel

Doğa, Balayı, Tropik Ada, Deniz Tatili

Afrika

Lütfen acentamız ile iletişime geçin.

01 Ocak – 31 Aralık 2022

Zanzi Resort, Zanzibar Adası’nın batısında, Stone Town’a 15 km mesafede yer alan, yemyeşil muhteşem bir tropikal bahçe içinde, 13 geniş villa ve bungalovdan oluşan huzur dolu bir otel. Villaların bir kısmı büyük havuzlu, bazı villaların önünden direkt denize ulaşımı var, diğer villalar ise yeşilliklerin içinde. Güler yüzlü personeli, taze ürünlerden yapılmış lezzetli yemekleri, yeşilliklerin içindeki büyüleyici atmosferi ve samimi ortamı ile misafirlerine sıra dışı bir tecrübe sunuyor.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Tur fiyatı ve ödeme bilgileri bu bölümde yer alır.

Burada dahil olan / olmayan hizmetleri belirtin.

Uçul ve vize detaylarını buraya yazın.

İptal koşullarını belirtin.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.