KİŞİYE ÖZEL : ONE&ONLY LE SAINT GERAN, MAURITIUS

Kişiye Özel

Doğa, Spa & Sağlık, Tropik Adalar

Afrika

Lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

01 OCAK 2022 – 31 ARALIK 2022

Kendi yarımadası üzerinde palmiye ağaçları ile çevrilmiş ve size ait olduğunu hissedeceğiniz 2km uzunluğundaki beyaz kum taneli sahilleri ile farklı bir ferahlık sunan One&Only Le Saint Geran, zengin kahvaltısı, farklı restoran seçenekleri ve özellikle Asya restoranı ile misafirlerine sıcak bir karşılama sunuyor. Göl ve dağ manzaralı odaların yanı sıra denize yakın konforlu ve yenilenmiş lüks odaları ile ön plana çıkan Le Saint Geran akşam yemeğinden sonra harika bir grup ile müzik ve dans, gün içerisinde Spa ve diğer aktivite seçenekleri ile tatilinizi unutulmaz kılmak için iddialı. Otel ayrıca çocuklu aileler için de oldukça elverişli.

Yıl boyunca aktif olacak Mauritius destinasyonumuzda size özel tarihlerle tatil yapmak için lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Tur fiyatı ve ödeme bilgileri bu bölümde yer alır.

Burada dahil olan / olmayan hizmetleri belirtin.

Uçul ve vize detaylarını buraya yazın.

İptal koşullarını belirtin.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.