KİŞİYE ÖZEL : FOUR SEASONS RESORT, MAURITIUS

Mauritius’un doğal güzellikleri ile ünlü doğu sahillerinde yer alan Four Seasons

Kişiye Özel

Doğa, Spa&Sağlık, Tropikal Adalar

Afrika

Lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

01 OCAK 2022 – 31 ARALIK 2022

Mauritius’un doğal güzellikleri ile ünlü doğu sahillerinde yer alan Four Seasons at Anahita’da her villa ve residence, kendi özel havuzu, geniş bahçesi, modern tasarımı ve dekorasyonuyla göz dolduruyor. İki ünlü golf sahası; yelken, windsurf, pedalboard, snorkel, kano gibi su sporlarından sınırsız olarak faydalanabilir, çok geniş bir alana yayılmış otelde bisikletle gezebilir, farklı restoranlardaki mutfakları deneyimleyebilir, ödüllü Spa’nın su üstü odalarında masaj yaptırabilirsiniz. Four Seasons’ın korunaklı plajları ve 4 açık yüzme havuzunun dışında mutlaka denemeniz gereken yer, tekne ile 10 dakikada ulaşılan, turkuaz renkli berrak denizi Ile ünlü Aux Cerfs adasındaki otel misafirlerine özel plaj.

Yıl boyunca aktif olacak Mauritius destinasyonumuzda size özel tarihlerle tatil yapmak için lütfen acentamız ile iletişime geçiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Tur fiyatı ve ödeme bilgileri bu bölümde yer alır.

Burada dahil olan / olmayan hizmetleri belirtin.

Uçul ve vize detaylarını buraya yazın.

İptal koşullarını belirtin.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.