7 Gecelik Chenot Metodunu Deneyimleyin

Spa & Sağlık

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

Spa & Sağlık

Avrupa

İsviçre Alpleri'nin Eteğinde

Detaylı bilgi için lütfen acentemiz ile iletişime geçiniz.

Chenot Palace Weggis, İsviçre – Chenot Markasının önde gelen sağlıklı yaşam merkezi

Far’n Away Travel olarak,

Chenot Palace Weggis’in, İsviçre Alpleri’nin eteğinde 5 000 m2’lik alana yayılmış ve hayata yeniden merhaba demenizi sağlayacak bu ayrıcalıklı huzur ve Luzern Gölü ile çevrili harika doğa ortamını sizlere sunuyoruz.

7 gecelik benzersiz Chenot sağlıklı yaşam programları ve bakımları ile ilgili detaylı bilgi için ofisimize ulaşabilirsiniz.

Chenot Metodu, yaklaşık elli yıllık araştırma ve profesyonel deneyimde uzman bir ekip tarafından geliştirilen güçlü, etkili ve kişiselleştirilmiş bir dizi protokol, tedavi ve diyet planıdır. Chenot Metodu vücudun kendini iyileştirme, savunma mekanizmasını güçlendirme ve hastalıkları önleme konusunda neredeyse sonsuz yetenek ve gücünü harekete geçirir. Sağlık ve zindelik dolu bir yaşam için bedeni ve zihni yeniler ve gençleştirir. Chenot Metodu, geleneksel Çin şifa ilkelerini Batı tıbbındaki en son bilimsel gelişmelerle birleştirir. Enerjisel, fiziksel ve duygusal sinyalleri bütünleştirmesi ve vücuda iletmesi bakımından uygulamasında benzersizdir. Vücut ise buna kendi iç tıbbını oluşturarak ve enerjisini, işlevsel kapasitesini, iç uyumunu yeniden kazanarak yanıt verir ve onları uzun bir süre boyunca korur.

7 gecelik Chenot Sağlıklı Yaşam Programları

  • Advanced Detox
  • Recover & Energise
  • Prevention & Ageing Well

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Size özel tarihler ve programlar ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.