BORDEAUX ŞARAP TURU

Özel tadımlar ile...

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Şarap & Lezzet

Avrupa

Fransa'nın şarap mahzeni...

İstediğiniz tarih ve şekilde seyahatinizi planlayalım


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Fransa denilince hemen herkesin aklına üstün kaliteli şaraplar ve güzel yiyecekler gelir. Bu iki kombinasyonun en iyilerini bulabileceğiniz birbirinden görkemli şatoları, bağları, enfes şarapları ve özgün yemekleriyle bir damak tadı cenneti Bordeaux…

Ortasından Dordogne ile birleşerek Gironde Nehri’ni oluşturan Garonne’un geçtiği sakin ruhuyla Güney Fransa’nın başkenti Bordeaux, tarihi dokusu bozulmamış, 18. yüzyılın tüm elegansı ve ihtişamıyla ayakta duruyor. Dünyanın en geniş ve en önemli kaliteli şarap bölgelerinden biri olan Bordeaux’nun ılıman iklimi, uygun toprak koşulları ve batısında yer alan çam ormanlarının Atlantik Okyanusu’ndan gelen rüzgara karşı sağladığı doğal koruma şehri şarapçılığa elverişli kılan etkenlerdir.

Bordeaux, şarapları ile olduğu kadar kasabası, yemekleri ve sonsuz hissi veren şarap bağları ile ziyaretçilerini etkileyen bir bölge. Saint-Emillion, Fransa’nın en iyi korunmuş bölgelerinden biri ve Unesco Dünya Kültür Mirası listesine alınmış şarap meraklılarını çeken ortaçağ kentidir.

Bu seyahatte konaklayacağımız oteliniz, 18. yy’dan kalma heybetli binası ile sizlere eski Fransız ruhunu yaşatacaktır. Michelin yıldızlı restoranı ve jakuzili panoramik terasa sahip SPA’sı ile birlikte şehrin en revaçta otelidir.

Ulaşım:
  • Avrupa’da 2015 yılının en iyi destinasyonu seçilen Bordo’ya THY direk uçuşu
Gezide Öne Çıkanlar:
  • Saint-Emilion, Sauternes, Graves ve Medoc gibi ünlü şarap bölgelerinde Grand Cru, Bordeaux Superieur ve Premier Grand Cru Classé Chateau ziyaretleri ve tadımlar
  • UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Saint Emilion köyü ve yeraltı zenginlikleri gezisi
Konaklama:
  • 240 yıllık tarihi bir bina olan Bordeaux şehir merkezindeki en iyi otelde konaklama

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER KİŞİYE ÖZEL TURLAR

Aqua Expeditions Erken Rezervasyon Fırsatları

Kişiye Özel: Antarctica21 ile Beyaz Kıtaya Yolculuk

Kişiye Özel: Ada Dreams | History, Kayaköy Fethiye

Kişiye Özel: Chenot Palace ile RejenerasyonE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.