BELMOND LÜKS NEHİR TEKNELERİ İLE FRANSA

Fransa'yı keşfetmenin en rahat ve lüks yollarından biri Belmond nehir tekneleri

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Doğa, nehir turları, şarap ve lezzet

Avrupa

Suyun romantizmini yansıtan, her biri ayrı ayrı tasarlanmış lüks nehir tekneleri ile büyüleyici bir deneyim

İstediğiniz tarih ve şekilde seyahatinizi planlayalım


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yumuşak ve pastel kumaşlarla suyun romantizmini yansıtan, her biri ayrı ayrı tasarlanmış lüks nehir tekneleri… En iyi Fransız şaraplarından bir kadeh şarap alıp, ısıtmalı yüzme havuzunuzdan tüm tekneyi saran 360 derecelik manzaranızın tadını çıkarın. Nehir kıyısının seslerini dinleyin.

Şarapseverlerin cenneti Fransa’yı keşfetmenin en rahat ve lüks yollarından biri Belmond’un nehir tekneleri. Fransa’nın ziyaretçilerine sunduğu bütün güzellikleri doyasıya yaşamak, halkın misafirperver ve güler yüzlü olduğu, usta şeflerin ellerinden çıkan yemekleri ve teknelerin Fransa’nın en önemli şarap bölgelerinden geçen rotalarında Fransız şaraplarının bulacağınız kırsal bölgelerini Belmond’un konforlu tekneleri ile gezmek çok keyifli.

Dilerseniz yalnızca arkanıza yaslanıp bu telaşsız tatilinizin her saniyesinin tadını çıkarabilirsiniz. Daha yavaş ve sizin etrafınızda dönen bir dünya.

Seyahatte Öne Çıkanlar :
Yolculuk :  

Canal du Midi boyunca kartpostal güzelliğinde kentlerden geçip Burgonya’nın şarap bağlarının bulunduğu kasabalarına, Provence bölgesinin kültürel güzelliğinden Champagne bölgesinin leziz tatlarına Fransa’nın farklı bölgelerine lüks teknelerle yolculuk.

Nehir Tekneleri :

Her biri ayrı ayrı tasarlanmış nehir tekneleri , bazılarında ısıtmalı yüzme havuzları ve 360 derece manzaralı güneşlenme terası içeren ferah ve lüks imkanlarıyla dikkat çekiyor. Tüm yemekler, içecekler ve geziler tur ücretine dahil. Daha büyük gruplarınız için nehir teknelerimizden iki veya daha fazlasını alabilir ve arka arkaya yolculuğa çıkabilirsiniz. Tüm tekneler, tecrübeli mürettebat üyelerinin İngilizce ve Fransızca konuştuğu yüksek bir mürettebat-misafir oranına sahiptir; tüm misafirler emin ellerdedir. Filomuz, Fransa’yı keyifli bir hızda keşfetmenize izin verir. Parlak, havadar salonlarda rahatlayıp büyük pencerelerden manzarayı izleyebilir ya da akşam yemeği öncesi kokteylinizi içip güneşlenme güvertesinden manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Alouette : 30 metre uzunluğunda, 2 kabinli ve 4 kişiliktir. 4 mürettebatı bulunan Alouette ile Canal du Midi’de özel nehir turu yapabilirsiniz.

Fleur De Lys : 39 metre uzunluğunda, 3 kabinli ve 6 kişiliktir. 6 mürettebatı bulunan Fleur De Lys ile Burgonya’da özel nehir turu yapabilirsiniz.

Amaryllis : 39 metre uzunluğunda, 4 kabinli ve 8 kişiliktir. 6 mürettebatı bulunan Amaryllis ile Burgonya’da özel nehir turu yapabilirsiniz.

Hirondelle : 39 metre uzunluğunda, 4 kabinli ve 8 kişiliktir. 5 mürettebatı bulunan Hirondelle ile Champagne bölgesinde özel nehir turu yapabilirsiniz veya başka katılımcılar ile beraber aynı teknede olacak şekilde kabin rezervasyonunuzu yapabiliriz.

Napoleon : 39 metre uzunluğunda, 6 kabinli ve 12 kişiliktir. 6 mürettebatı bulunan Napoleon ile Provence bölgesinde özel nehir turu yapabilirsiniz veya başka katılımcılar ile beraber aynı teknede olacak şekilde kabin rezervasyonunuzu yapabiliriz.

Lilas : 30 metre uzunluğunda, 4 kabinli ve 8 kişiliktir. 6 mürettebatı bulunan Lilas ile Burgonya bölgesinde özel nehir turu yapabilirsiniz.

Pivoine : 39 metre uzunluğunda, 4 kabinli ve 8 kişiliktir. 6 mürettebatı bulunan Pivoine ile Champagne bölgesinde özel nehir turu yapabilirsiniz.

Kabinler :
Her birinde eşsiz manzarayı doyasıya seyredebileceğiniz büyük pencereli, klimalı, özel banyolu konforlu kabinler.

Yemek :
Yolculuğunuz şampanyalı şık bir hoş geldin karşılamasını takiben şarap tadımı ve akşam yemeği ile başlıyor. Teknedeki şefiniz tarafında hazırlanan müthiş yemekler, mum ışığında yenen akşam yemekleri  ve onlara eşlik eden muhteşem Fransız şarapları gezinin en öne çıkan unsurlarından. Teknede alacağınız birbirinden leziz tüm yemekler fiyata dahil. Gün boyu çay, kahve, alkollü ve alkolsüz içecekler de yine fiyata dahil.

Geziler :
Tekne seyahatiniz boyunca tüm kıyı gezintileri kişisel tercihlerinize göre uyarlanır. Görkemli kalelerden kalabalık pazarlara ya da sıcak hava balonu turuna kadar, programlar kişisel ilgi alanlarınıza göre şekillendirilir. Seyahatiniz boyunca klimalı bir araç mavnaya eşlik edecektir.

Paris Turları : Dilerseniz programınızı, öncesinde ya da sonrasında tasarlayacağımız Paris gezileri ile birleştirebilirsiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.