DOĞANIN KOLLARINDA FARKLI BİR TATİL DENEYİMİ

Kayaların Likya tarihini fısıldadığı köy

Kişiye Özel

Özel anlaşmamız sayesinde uygun fiyatlı bir deneyim...

Deniz Tatili & Kültür

Türkiye

Kayaköy, Fethiye

Size özel tarih ve planlama için lütfen acentemiz ile iletişime geçiniz.

Size Özel Tarihler

Likya tarihinin önemli yerleşim merkezlerinden olan Karmylassos, diğer adı ile Kayaköy’deki Ada Dreams villalarında konaklama ve binlerce yıllık kaya kalıntıları arasında bugüne izole maziye yakın bir dinlence fırsatı sizi bekliyor. Yunan mitolojisinin en seçkin çiçeklerinden, tanrı ve tanrıçalarından esinlenerek farklı konseptlerde dizayn edilmiş 7 farklı villa çeşidi, açık havuz ve jakuzileri ile huzur veren bahçesi ve bu tarihi dokuda taleplerinize özel düzenlenebilecek etkinlikler ile ayrıcalıklı bir tatilin parçası olmak hiç de zor değil.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.