Toskana Klasik Arabalar ile Nostaljik Yolculuk, 18-21 Eylül 2022

Toskana'da Nostaljik Yolculuk

Grup Turu

Yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışma deneyimi...

Tur Kategorisi

Klasik Arabalar, Kültür, Doğa

Avrupa

Chianti ve Bolgheri ile dünyadaki efsanevi yarışlar arasında kendine yer eden Mille Miglia’nın yol haritası üzerinde Umbria sınırına kadar uzanan unutulmaz bir sürüş deneyimi


2.260 EUR

18-21 Eylül 2022

Toskana deyince ilk olarak akla yuvarlak tepeler arasında kalem gibi dizilmiş ağaçlar, virajlı yollar ve üzüm bağlarına bakan tepelerin üzerine kurulmuş şirin Orta Çağ kentleri geliyor. Toscana’da ziyaret edeceğimiz Siena, Montepulciano, Montalcino, Cortona, Lecce ve Greve gibi güzel ve şirin Orta Çağ kasabaları bu bölgeyi doğasının yanında tarihi, kültürü ve gustosu ile de ziyaretçilerini cezbediyor.

Toskana’da minik kasabalar ve şarap bağları arasında muhteşem manzaralar eşliğinde klasik arabalarla bölgenin en önemli şarap üreticilerin bulunduğu Chianti ve Bolgheri ile dünyadaki efsanevi yarışlar arasında kendine yer eden Mille Miglia’nın yol haritası üzerinde Umbria sınırına kadar uzanan unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşayacağız.

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Detaylı program talepleriniz için solda bulunan rezervasyon formunu doldurabilir, +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir ya da info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Tur fiyatı ( En az 14 kişilik grup için geçerli fiyatlardır)
İki kişilik superior odada kişi başı : 2.260 EUR
Ödeme Bilgileri:
Ön ödeme : 1.000 EUR rezervasyon anında
Bakiye ödemesi : 9 Ağustos 2022

Fiyata Dahil Olan Servisler
o 4 yıldızlı Borgo San Luigi otelde classic double odada 3 gece kahvaltı dahil konaklama
Alfa Romeo Guiletta ve Spider klasik araçta, her araçta 2 kişi olacak şekilde 2 gün kiralama bedeli
o Özel araç ile ulaşım hizmetleri
o İngilizce rehber eşliğinde Siena turu
o 3 öğle yemeği
o Seyahat sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Servisler
o Türk Havayolları ile İstanbul-Bologna-İstanbul uçak biletleri
o Klasik araç sigortası için kredi kartına konulacak 500 Euro bloke
o Şahsi harcamalar ve yurtdışı çıkış harcı
o Programda belirtilen yemeklerde alınan içecekler
o Programda belirtilmeyen yemekler ve içecekler

Uçak biletleri :
18 Eylül 2022 İstanbul Havalimanı – Bologna TK1321 08:40 – 10:15
21 Eylül 2022 Bologna – İstanbul Havalimanı TK1326 19:00 – 22:35

Uçak biletlerinizi lütfen bize danışarak organize ediniz. Grubun oluşmaması halinde meydana gelebilecek iptallerden kaynaklanan uçak bileti tahsilatı Far’n Away Travel sorumluluğunda değildir.

Vize Bilgileri:

Schengen vizesi gereklidir.

İptal Koşulları:
Rezervasyon tarihinden 9 Temmuz’a kadar yapılan iptallerde rezervasyon bedeli olarak 100 EUR, 9 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasında yapılan iptallerde ön ödeme tutarı olan 1.000 EUR, 9 Ağustos tarihinden sonra yapılacak iptallerde tur bedelinin tamamı kesintiye uğrayacaktır. Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir. Covid-19 nedeni ile seyahatin yapılamayacağı bir pandemi nedeni ile seyahat yasağı oluşursa seyahat yeniden uygun bir tarihe planlanacak ve ödenmiş olan tur katılım bedelleri bu turun ileri tarihte yapılması için kredi olarak tutulacaktır.
Not:
Olası iptallerde iadeler şirketimize ulaşan TL veya döviz olarak bize nasıl ulaştı ise varsa kesintiler yapıldıktan sonra aynı şekilde iade edilecektir, kredi kartı ve TL ödemelerde tarafımıza ulaşan TL rakam iade edilir.

DİĞER GRUP TURLARI

Grup Turu: St. Anton Kayak Turu, 21-28 Ocak 2023

Grup Turu: 29 Ekim’de Ürdün Gezimiz Dolmuştur

Grup Turu: Masai Mara’da Büyük Göç, Ağustos 2022

Grup Turu: Ürdün Seyahatimiz DolmuşturE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.