Villa Mahal Kalkan

Toros Dağları’nın denizle kucaklaştığı Kalkan koyunun yamacına konumlanmış lüks butik otel

Fırsat Paketi

Zeytin ağaçlarının çevrelediği, Akdeniz bölgesinin en sofistike ve en romantik otellerinden Villa Mahal

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa, Sağlık

Türkiye

Kalkan, Antalya

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

2022

Condé Nast tarafından Avrupa’nın en romantik oteli seçilen Villa Mahal, kendine ait plajı. ve deniz manzaralı 13 oda-suit ve 4 şık villası ile özel bir tatil sunuyor.

Toros Dağları’nın denizle kucaklaştığı Kalkan koyunun yamacına adeta bir kuş yuvası gibi konumlanmış, benzersiz manzarası ile Akdeniz bölgesinin en sofistike ve en romantik otellerinden Villa Mahal, Türkiye’nin Güney batısında Likya sahilinde bulunan Kalkan koyundadır. Muhteşem kıyı şeridi, eşsiz kumsalları, tertemiz denizi, zengin tarihi ve kültürel dokusuyla Türk Riviyerası olarak bilinen de bu bölge, Türkiye’nin en özel tatil yerlerinden biridir.

Muhteşem manzaralı tatil vilları…

Denize sıfır konumda yer alan tesisin kendine ait plajında bulunan platformlar sayesinde misafirlere, zeytin ağaçlarının gölgesinde kendilerine ait ferah alanlar sağlanıyor. Plaj alanı, gece ise şık bir restauranta dönüşüyor. Aydınlatma ile adeta bir akvaryumu andıran denizin üstünde akşam yemekleri sunuluyor.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.