BVLGARI RESORT DUBAI HOTEL

Jumeira Körfezi'nde, insan yapımı denizatı şeklindeki adada eşsiz bir konuma sahip olan Bvlgari Resort

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Deniz Tatili

Ortadoğu

Jumeira Körfezi'nde, insan yapımı denizatı şeklindeki adada eşsiz bir konuma sahip olan Bvlgari Resort

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

2021 Yılı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) en sık ziyaret edilen Dubai’de tüm güzelliğiyle turistleri bekleyen Madinat Jumeirah bölgesi, uçsuz bucaksız kumsalları, modern mimari ile çevrelenmiş lüks otelleri, dünyanın sayılı eğlence parkları ile yerli ve yabancı konukların gözde destinasyonudur. Dubai’nin en ünlü ikonu ve simgesi olan Palm Jumeirah, dünyanın en büyük ve en ihtişamlı yapay adalarından bir tanesi. Yukarıdan bakıldığında dev bir palmiye ağacını andıran bu yapay ada, doldurulmuş kara parçasından ve bir dizi yapay adadan inşa edilmiştir. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı bu ada üzerinde dev su parkları, renkli plaj kulüpleri de bulunmaktadır. Sizlere Palm Jumeirah üzerinde ve yakın konumda seçtiğimiz birkaç otel alternatifini paylaşmaktayız. Covid-19 nedeniyle bir çok ülkenin uyguladığı seyahat yasağının geçerli olmadığı Birleşik Arap Emirlikleri’ne vize alarak giriş yapabilirsiniz. Otellerin Nisan ve Mayıs dönemi için sunduğu avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

Jumeira Körfezi’nde, insan yapımı denizatı şeklindeki adada eşsiz bir konuma sahip olan Bvlgari Resort Dubai 2017 yılında açıldı. Mimarisi ve dekorasyonu ile Orta Doğu’ya getirdiği  Akdeniz havası ile adeta bölgenin parlayan bir mücevheri gibidir. Bvlgari markasının ortak özelliği olan ideal konumu, cesur dizaynı, baştan çıkaran İtalyan mutfağı, lüks Spa deneyimini Bvlgari Resort Dubai’de de görebilmek mümkün. Bunun yanında tüm odalara 24 saat özel butler servisi, 15 bağımsız villası, benzersiz beach club alanı ve otele ait Marina & Yat kulübü ile son dönemlerde en fazla talep gören otellerden bir tanesi olmuştur. 55 m²lik Deluxe plaj manzaralı odalar, tesisin kumlu plajının muhteşem manzarasına sahiptir. Hemen yanı başında plaj bulunan bu odaların her biri balkonludur.

 

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Otel konaklama ücretleri dinamiktir.

Tarihinize ve kişi sayısına göre özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize talep etmektedir. Vize online olarak havayolu ya da yerel acenta üzerinden alınmaktadır.

Vize işlemlerine en geç seyahate  hafta kala başlanılması gerekmektedir.

İptal Kuralları konaklama tarihine, fiyat kategorisine göre değişmektedir. Tarafınıza özel fiyat çalışması yapılırken iptal kuralları da iletilecektir.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.