YORUMLARINIZ

SİZDEN GELEN DEĞERLENDİRMELER...

Öncelikle çok güzel düzenlenmiş bir seyahat hazırladığınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten, herşeyi son derece planlı, hiçbir aksamanın olmadığı, tadı damakta kalan bir tatil geçirdik. Daha önce bu tür bir riad’da kalmadığımız için, bir mukayese yapma imkanım yok, ancak, çok yeni olmasına rağmen( biz ilk müşterileriymişiz), oda olarak da, hizmet kalitesi olarak da çok iyiydi. Konaklama dışındaki, karşılama, uğurlama, rehberlik ve ulaşım hizmetleri son derece profesyonel kişiler tarafından yapıldı. Kısacası çok güzel bir tatil oldu, çok teşekkür ederiz.
Adnan Yurdum
Yine çok başarılı bir geziyi geride bıraktik. Her şey 4/4 lüktü. Hiç bir aksama olmadı. Otelimiz, oradaki rehberlerimiz, Lokanta, değişik bir anlayışla sahneye konmuş, ama harika 2 sopranonun rol aldığı Carmen operası, velhasıl herşey kusursuzdu. Başta kaptan Meltem hanım olmak üzere bu turda büyük emeği geçen Burcu hanıma ve diğer arkadaşlara grup adına çok teşekkür ederim.
Altan Bakay
Çok basarili bir Strasbourg gezisinden dün gece döndük. Her şey mükemmeldi. Hava çok iyi idi, otelimiz inanilmayacak kadar iyi idi. Rehberimiz Rafaella aileden biri gibi çok mükemmel bir rehberlik örnegi gösterdi, minibüsümüz daha acentadan yeni çıkmis kokusu üstünde bir Mercedes idi. Au Crocodile ise sahiplerinin masalarimiza gelmesi ve gösterdikleri özel ilgi ve yemekler........ Her şey süperdi.
Altan Bakay
Tüm katılanlar adına başta siz olmak üzere tüm arkadaşlarınıza teşekkürlerimizi sunarız. Sağ olun.
Altan Bakay
Öncelikle cok teşekkür etmek istiyorum. İşler dolayısı ile uzun zamandır tatile çıkamıyordum ve Ürdün gezisi o kadar güzel geldi ki! Ben şahsen son derece keyif aldım her zamanki gibi – Çok çok teşekkürler.
Aslı Tezcan
Farnaway Travel ile ilk karşılaşmam sizinle oldu ve hayatımın en güzel tur deneyimini bana ve dostlarıma yaşattığınız için teşekkür ederim. Konular hakkında bilginiz, sakinliğiniz, sevimliliğiniz, bonkörlüğünüz ve bütün bunların üzerinde mutlu ve iyi bir insan olmanız bize yansıdı, hepimiz hayatımızın bu güzel filmini birlikte oluşturduk. Son gün düşündüğümüz gibi Gamze'nin müziği eşliğinde bir film senaryosu bile düşündük. Hepimiz sizin önderliğinizde bu olağanüstü mekanlarda içtiğimiz onca güzel şarabın da etkisiyle hayatımızı tekrar gözden geçirdik. Bize bu imkanları sunduğu için Tanrıya şükrettik ve hepimiz kendi hayatlarımızın kahramanları olarak birer birer bu güzel filmde rol aldık. Filmin sonunda hepimizin on yıl sonra ne olduğu yazacaktı, sizinki sanki belliydi. Siz yine bizim gibi yüzlerce insanın hayatına dokunacak, onları dünyayla tanıştıracak, onlara yeni düşler kurmak için fırsatlar yaratacaktınız. Bu düş mimarlığını o denli güzel yapıyorsunuz ki, umarım bu şansı benim gibi başkaları da yakalar ve deneyimler.
Aydan Baktır
Myanmar nefis geçti. Organizasyon çok iyiydi. Rehberimizden çok memnun kaldım. Her şey dört dörtlüktü. Her an kendimizi çok özel hissettik, hatta bizi meşhur birileri ile mi karıştırdılar diye de zaman zaman düşündüm. Uzun zamandır bu kadar şımartılmamıştım.
B.Ö.
Langkawi’den döndüm ve çok güzel bir tatil oldu. Sizlere çok teşekkür ediyorum, hem otel hem de oda tıpa tıp istediğim gibiydi. Oda konusunda Burcu Hanım’a özellikle teşekkür ediyorum, denize en yakın odaydı ve çok rahat/genişti. Bu vesileyle sizleri tanıdığıma da çok memnun oldum, tekrar çok teşekkür ederim. Eylül ve Kasım Bayramlarındaki turlardan beni haberdar ederseniz çok sevinirim.
Banu Tanverdi
Dün akşam konuşuyorduk Arzu ile. Siz bizim ufkumuzu açıyorsunuz, teşekkür ederiz. Siz olmasanız biz imkani yok ‘aa hadi tatil icin Botswana'ya gidelim’ demezdik. Ne güzel yerler gördük, ne güzel şeyler tecrübe ettik. Hayatımıza zenginlik kattığınız için çok teşekkürler.
Batu Erman
Oldukça karışık ve detaylı ABD ve Kanada seyahatimizi başarıyla düzenlediğiniz ve bitmek bilmeyen değişiklik taleplerimizi sabırla yerine getirdiğiniz için size bir kez daha teşekkür ediyorum.
Eser İnce
Hayatıma ne zaman değişik renkler, deneyimler, tatlar katmak istesem, aklıma hep Sevgili Meltem ve Levend'in önderliğinde Far'n Away seyahatleri geliyor. Özenli seçilmiş otelleri, harika restoranları, farklı deneyimleri yaşadığımız farklı aktivitelerle her seyahatimiz  çok keyifli geçiyor. Tanzanya'daki safariden, Yeni Zelanda’daki sailinge, Filipinler Palawandaki snorkelling den Alba’da köpeklerle çıktığımız truf avına, San Sabestian'da Arzak restoranın mutfağını ziyaretten, Saint Fermin'de boğalarla birlikte koşmaya kadar inanılmaz deneyimler yaşadık. Her yerde çook özel yemekler yedik, Hatta bazı lezzetleri kendi menümüze bile uyarlama şansını buldum.  Sevgili Meltem 'e, Levend'e ve tüm Far'n Away ailesine samimiyetleri ve her seyahatimizi unutulmaz kıldıkları için sonsuz teşekkürler…
Gamze Cizreli
Herşey için çok teşekkür ederiz. Bangkok da da, Koh Samuide de seçtiğimiz oteller çok güzellerdi. Hatta, Bangkokdaki bazı kokular bizi rahatsız edip, otele geri dönmeyi istediğimiz bile oldu. Özellikle Tong Sai Bay, balayı çiftlerini uygun, sakin bir yerdi. Kendine ait plajının olması da güzeldi. Oteldeki hizmet, kalmak için seçtiğimiz cottage çok güzeldi. Ormanın içinde kalıyormuşsunuz hissi değişik bir duyguydu. Bu sebeplerden, hem program için hem de ilginiz için eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyoruz.
Gökçe Arslan
Biz hala ruyadan uyanamadık, gerçekten unutulmaz bir seyahat oldu. İyi ki gelmişiz, teşviğiniz için tekrar teşekkür ederiz.
Gülsün Kocagil
Guatemala gezisi son yıllarda gittiğim en ilginç yerlerden biriydi. Kızım ve ben Mayalar ve Guatemala halkı hakkında çok şey öğrendik. Gezinin akışı ve program çok güzeldi. Oteller, ülkenin standardına göre gayet güzeldi. Ama Atitlan gölündeki otelin manzarasi bence tablo gibiydi. Botanik bahçesi beni cok dinlendirdi. Oteller genelde güzeldi, ama Antigua hayatımda gördüğüm en ilginç oteldi diyebilirim! Tam puan size! Gezinin en kuvvetli yanı Jorge idi. Bu kadar mesleğini ve ülkesini seven bir rehber görmedim. Olağanüstü bir insan. Sabırlı, neşeli ve ingilizceye süper hakim idi. Turun kişi sayısı çok ayardı. Daha fazla insanla durum zorlaşırdı. Grupta ahenk güzeldi. Kısaca ellerinize sağlık böyle güzel bir gezi organize ettiğiniz için! Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.
Günay Şen
Harika bir tatilden donduk. Her şey muhteşemdi, bu seyahatin güzelliğinin en büyük sebebi de sizin kusursuz organizasyonunuz, bunu yadsıyamayız. Sağolun, umarım gelecekte de sizin ile veya başka organizasyonlarda birlikte oluruz.
Meral ve Murat Müminoğlu
Oteller (özellikle Maya Ubud), transferler, yerel rehber, Ubud ve Jimbaran genel olarak çok memnun kaldık. 5 üzerinden 5 lik bir balayı oldu.
Mustafa Kemal Kaplan
Herşey mükemmeldi, Anantara bence çok sempatik, deniz, denizaltı, yemekler, atmosfer açısından verdiğimiz paranın karşılığını hak eden bir yer, Emirates de bize iyi davrandı, memnun kaldık ama last but not the least bize verdigin back up servis mükemmel, çok teşekkürler. Sadece bu kadar gezerken niye daha önce Far n Away kullanmamışız ona şaşıyorum!
Naz Kurtoğlu Şen
Sayenizde böyle ilginç bir ülkeye gidip bu kadar güzel anılarla döndüm. Eğer senin her zamanki gibi o güzel organizasyonun, ciddiyetin, bilgi birikimin, profesyonellikle o harika amatör heyecanını tam kıvamında birleştirmekteki benzersiz ustalığın, gezilerine katılan arkadaş/müşteri çevreni oluşturan kişilerin mükemmel uyumu olmasaydı herhalde böyle bir seyahati hiçbir zaman kendi başıma veya bir başka turla gerçekleştiremezdim. Bu nedenle sana burada gecikmiş ama çok gerekli bir teşekkür borçluyum. Evet, herşey için çok teşekkür ederim, Osman'ın orada dediği gibi çok yoruluyorsun ama harika bir iş çıkarıyorsun.
Nesrin Sungu
Ben cok memnun kaldım turdan. Benim bugune kadar gittiğim en keyifli (Vietnam ve Kamboçyadan, çok etkilenmem nedeniyle, yoksa Sikkim turunu tek geçerim!!!!) seyahat oldu diyebilirim, ruhumun doyduğunu hissettim. Katılımcılar harikaydi, rehberimiz çok iyiydi, birikimli, ilgili, saygılı ve nazik bir kişi, gerekli oldugu her noktada hazır ve nazırdı. Bence sizin düzenlediğiniz turların en güzel yanı, titizlikle hazırlanmış tur programının yanı sıra, katılımcı kişilerin gerek kişilik ve gerekse de kültürel birikimlerindeki uyum.
Nilay Neşeliler
Çok güzel bir gezi yaptık. Güney Afrika Turumuzda; 1.) Ngala Resort Lodge ve Rehberimiz Mr Roy çok iyiydi. ( Mr Roy'u herkese tavsiye edeceğiz. 2.) JHN 'da Hotel Peech'den memnun kaldık. 3.) Cape Town Hotel Victoria @ Adler çok doğru bir seçimmiş. Çok beğendik. & Beyond firması, turlarının içeriği, kalitesi, rehberlerinin profesyonelliğiyle takdire değer bir firma. Sizler de öylesiniz... Tüm Far'n Away Ailesinin yeni yılını kutlar; zahmetleriniz için tekrar teşekkür ederiz...
Teoman Göral
Yine sayenizde çok güzel bir tatil geçirdik, her zamanki gibi FarnAway’in detaylı ve özenli çalışmalarının sonuçlarının keyfini çıkardık – bol bol yedik, içtik, gezdik... ardımızda bir dolu fotoğraf ve anı ile döndük.... birlikte daha nice keyifli gezilere inşallah. Bu enerjin, gezme arzun, merakın, estetiğin, neşen hep seninle ve bizimle olsun...
Tuba Müceldili
Uzun zamandır hayallerini kurduğum o muhteşem doğa ve canlılarına kavuşmak, aynı doğanın bir parçası olan yumuşak kalpli, sıcak insanlarla tanışmak ve bu serüveni birbirinden şeker, uyumlu, eğlenceli sevgili Grup Şurup ile gerçekleştirmek... Far n Away’e bu zorlu karışımı başarı ile gerçekleştirdiği ve bizi 10 günlük bir hayal dünyasına (Pazartesi işe gelince oradakinin bir hayal dünyası olduğuna karar verdim. Saat 9.30 gibi bu kararımı almıştım bile :)) taşıdığı için çok ama çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yeni bir doğada, yeni insanlarla muhteşem bir serüven geçirmek dileğimle.
Vedat & Zelda Eskinazi


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.