MANDARIN ORIENTAL JUMEIRA

Davetkar iç mekanları ve benzersiz hizmet seviyeleriyle tesis, Dubai’deki otellerin arasında ilk sıralarda

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Deniz Tatili

Ortadoğu

Davetkar iç mekanları ve benzersiz hizmet seviyeleriyle tesis, Dubai’deki otellerin arasında ilk sıralarda

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

2021 Yılı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) en sık ziyaret edilen Dubai’de tüm güzelliğiyle turistleri bekleyen Madinat Jumeirah bölgesi, uçsuz bucaksız kumsalları, modern mimari ile çevrelenmiş lüks otelleri, dünyanın sayılı eğlence parkları ile yerli ve yabancı konukların gözde destinasyonudur. Dubai’nin en ünlü ikonu ve simgesi olan Palm Jumeirah, dünyanın en büyük ve en ihtişamlı yapay adalarından bir tanesi. Yukarıdan bakıldığında dev bir palmiye ağacını andıran bu yapay ada, doldurulmuş kara parçasından ve bir dizi yapay adadan inşa edilmiştir. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı bu ada üzerinde dev su parkları, renkli plaj kulüpleri de bulunmaktadır. Sizlere Palm Jumeirah üzerinde ve yakın konumda seçtiğimiz birkaç otel alternatifini paylaşmaktayız. Covid-19 nedeniyle bir çok ülkenin uyguladığı seyahat yasağının geçerli olmadığı Birleşik Arap Emirlikleri’ne vize alarak giriş yapabilirsiniz. Otellerin Nisan ve Mayıs dönemi için sunduğu avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

Basra Körfezi’nin el değmemiş denizine ve Dubai’nin ışıltılı siluetine bakan Mandarin Oriental Jumeira, Dubai, çekici bir plaj ortamıyla çarpıcı bir destinasyondur.  Davetkar iç mekanları ve benzersiz hizmet seviyeleriyle tesis, Dubai’deki otellerin arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Jeffrey Wilkes tarafından tasarlanan alanlar, günümüz çok kültürlü Dubai kentinin yansıması niteliğinde.  Tasarım öğeleri, Jumeirah otelin deniz kenarındaki konumundan ve Orta Doğu mirasından ilham alırken, diğer özellikler Akdeniz’in canlı renk paletini ve zevkli Asya etkilerini çağrıştırmaktadır.

Mandarin Oriental Jumeira, Dubai’deki Spa, otelin ön plana çıkan özelliğidir. Özel dinlenme bölmeleri ve Asya ve Arap mirasından etkilenen çeşitli tedavilerle zenginleştirilmiştir.

Dubai oteli, olağanüstü yemek deneyimleri sunmaktadır. Popüler Japon et lokantası Netsu’nun canlı pişirme istasyonları teatral bir ambiyans yaratırken, ünlü şef José Avillez’in altıncı katındaki Tasca’da modern pizza eşliğinde Portekiz yemekleri servis edilir.

Konuk odaları ve süitler, tavandan tabana pencerelerle denizin zemininde özellikle hoş olan turuncu, kobalt, turkuaz ve altının canlı tonları ve canlı tonları ile tasarlanmıştır.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Otel konaklama ücretleri dinamiktir.

Tarihinize ve kişi sayısına göre özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize talep etmektedir. Vize online olarak havayolu ya da yerel acenta üzerinden alınmaktadır.

Vize işlemlerine en geç seyahate  hafta kala başlanılması gerekmektedir.

İptal Kuralları konaklama tarihine, fiyat kategorisine göre değişmektedir. Tarafınıza özel fiyat çalışması yapılırken iptal kuralları da iletilecektir.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.