One&Only Portonovi

Avrupa'nın Gözde Rivierasında Yeni bir Mücevher

Kişiye Özel Paket

Sadece 1,5 saat uçuş uzaklığında lüks bir konaklama deneyimi

Lüks Tatil, Kısa Kaçamak, Yarın Yerler

Lüks Tatil, Kısa Kaçamak, Yakın Yerler

Avrupa

Adriyatik kıyı şeridinin hemen dışında, Boka Körfezi'nin zarif girişinde yer alan One & Only Portonovi, Karadağ'ın gelişen yeni rivierasının gözbebeği.

Günlük Oda 495 Euro’dan başlayan fiyatlarla

01 Mayıs – 31 Aralık 2021

Son dönemde Avrupa’nın Adriyatik’teki yeni gözdesi haline gelen Karadağ dünya çapında lüks otel gruplarının tercih ettiği bir yer oldu. Tarihi yarımadada bulunan Aman Sveti Stefan’dan sonra bu sene dünyaca ünlü bir başka marka olan One&Only, Mayıs 2021’de yeni oteli ile konuklarını misafir etmeye başladı. Mayıs ve Haziran döneminde otelde kalan tüm misafirlerimizden tam puan almayı başaran One&Only Portonovi UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Boka Körfezi’nin zarif girişinde, doğal güzelliği, zengin yerel kültürü ve 9. yüzyıla kadar uzanan tarihsel öneme sahip Venedik mimarisi ile tanınan gözde bir liman kentinde bulunmakta. Otel geniş bir alanda, kendine ait plajı ile  yazın deniz ve güneşin keyfini sürerken her mevsim mümkün olan spor aktiviteleri, yoga ve Chenot Escape Spa paketleri ile ruhunuzu ve bedeninizi yenileme şansı sunmaktadır. Konumu nedeni ile tarihi Perast ve Kotor gibi komşu orta çağ kasabalarının Arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşabilir, alışveriş yapabilir, Michelin yıldızlı ünlü şef Giorgio Locatelli tarafından hayata geçirilen olağanüstü  yemekleri ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Dünyanın en genç ülkesi Karadağ’a Türk Havayolları’nın direkt uçuşları 1 saat 45 dakika sürmekte ve ülkeye vizesiz gidilebilmektedir.  

Öne Çıkanlar

 • One & Only Portonovi, UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Boka Körfezi’nin zarif girişinde, doğal güzelliği, zengin yerel kültürü ve 9. yüzyıla kadar uzanan tarihsel öneme sahip Venedik mimarisi ile tanınan gözde bir liman kentinde bulunmaktadır.
 • İstanbul’dan sadece 1 saat, 45 dakika uçuş mesafesi ile başkent Podgorica’ya uçup, 2 saatlik karayolu transferi ile otele rahatça ulaşabilirsiniz.
 • Yazın deniz ve güneşin keyfini sürerken her mevsim mümkün olan spor aktiviteleri, yoga ve SPA paketleri ile ruhunuzu ve bedeninizi yenileme şansına sahip olabilirsiniz.
 • Konumu nedeni ile tarihi Perast ve Kotor gibi komşu orta çağ kasabalarının Arnavut kaldırımlı sokaklarında dolaşabilir, alışveriş yapabilirsiniz.
 • Gök mavisi denizlerden ve zümrüt vadilerden, terakota çatılardan ve berrak gümüş dağlardan esinlenen özel odalar, Boka Körfezi’nin güzelliğini yansıtır.
 • Odalarda tavandan tabana olan cam nedeniyle, sabah uyandığınızda sizi turuncu gökyüzü, kuş sesleri ve geçen teknelerin muhteşem görüntüleri karşılamaktadır.
 • Tüm odaların balkonu veya terası bulunmaktadır. Zemin kattaki odalar ise bahçeye direkt geçiş olanağı sağlamaktadır.
 • Geniş aileler, arkadaş grupları ve bağımsız tatil planlayan çiftler için özel villa seçenekleri bulunmaktadır.
 • Büyüleyici atmosferlerde sunulan dünyanın dört bir yanından mutfağı ile Karadağ’ın önemli restoranlarını bünyesinde bulundurmaktadır.
 • Tat duyunuz kadar ruhunuzu da Michelin yıldızlı ünlü şef Giorgio Locatelli tarafından hayata geçirilen olağanüstü  yemekleri ile ödüllendirebilirsiniz.
 • Spa merkezli, bütünsel sağlıklı yaşamın zirvesi olan dünyaca ünlü Chenot Espace, One & Only Portonovi çevresinde mükemmel evini bularak Karadağ kıyılarına doğru yol alıyor. Çin tıbbı ile Batı teknolojisini harmanlayan Chenot Espace, cilt bakımında yaşamı değiştiren detoksifikasyon programları ve ‘yeni nesil teknoloji’ ile sağlık için devrim niteliğinde bir yaklaşım benimsiyor.

ODALAR:

Portonovi Room: 55 metrekare iç mekan + 11 metrekare teras bulunmaktadır. Odalar Dağ ya da bahçe manzaralıdır.

Bayview Room : 55 -59 metrekare iç mekan + 11 metrekare teras bulunmaktadır. Odalar Boka Körfezi manzaralıdır.

Panoramic Bayview Room: 55 metrekare iç mekan + 11 metrekare teras bulunmaktadır. Odalar ünlü Boka Körfezi güneş batışının en iyi manzarasına sahiptir.

Panoramic Bayview Suite : 123 metrekare toplam mekan genişliği. Oda yatak odası, oturma odası olarak ayrılmakta. Aynı zamanda 6 kişi kapasiteli yemek masası ve küçük bir mutfak seti bulunmakta.

Two Bedroom Family Suite :178 metrekare toplam alan. 2 yatak odası, 4 büyük + 2 çocuk alabilme kapasitesi bulunmakta. Boka Körfezi ve Dağ Manzaralı odaları.

Suite One: 375 metrekare toplam alan. 2 yetişkin + 2 çocuk konaklaması içim uygundur. Arkadaş toplantıları ve partiler için ideal bir konaklama. Ayrı girişi ve butler servisi bulunmaktadır. Boka Körfezi ve Dağ Manzaralıdır.

Özel Villalar: One&Only Portonovi’nin özel villaları Karadağ’daki en iyi konforu sunmayı amaçlamaktadır. Her geniş bağımsız villa, özel bir yüzme havuzu, hidroterapi havuzu, altı masaj istasyonu, açık duş ve Adriyatik Denizi üzerinden inanılmaz gün batımı manzarası bulunan kendi  bahçesinde yer almaktadır. Özel bir butler, şef ve vale ekibinin özenli, bütünsel hizmetiyle konuklarını beklemekte.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

 Konaklama tarihiniz ve oda kategorisine göre hesaplama yapılacaktır. Uygun paket veya indirimler dönemlere göre değişmektedir. 

Karadağ, Şu anda PCR testi talep etmemektedir, karantina uygulamamaktadır. Ancak değişiklikleri takip etmek için aşağıdaki linki kontrol etmenizi rica ederiz.

Girişte şu anda negatif PCR testinizi ya da 2. aşıyı olduğunuza dair belgeyi göstermeniz yeterli (aşının minimum 15 gün önce vurulmuş olması ve belgenin İngilizce olması gerekmektedir)

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/seyahat-kisitlamalari/seyahat-yasagi-kalkan-ulkeler/

Vize Bilgisi: Karadağ, Türk vatandaşlarından vize talep etmemektedir. Pasaportunuzun son kullanma tarihinin seyahat bitimi itibariyle minimum 6 ay süresi olmalıdır.

DÜŞÜK VE ORTA SEZON : 

İPTALİN 8 GÜN VE ÖNCESİNDEN YAPILMASI HALİNDE İPTAL CEZASI UYGULANMAZ.

YÜKSEK SEZON : (5 Haziran – 4 Eylül 2021) 

İPTALİN 24 GÜN ÖNCESİNDEN YAPILMASI HALİNDE İPTAL CEZASI UYGULANMAZ.

DİĞER KİŞİYE ÖZEL PAKETLERE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.