ÖZEL TEKNELER İLE FARKLI KEŞİFLER

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Tekne kiralama

Avrupa, Karayipler, Hint Okyanusu, Güneydoğu Asya, Avustralya, Orta Amerika

Lüks tekneler ile size özel kiralama

İstediğiniz tarih ve şekilde seyahatinizi planlayalım


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Lüks yat kiralama şirketleri ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde süper ve mega yatlar, motor yatlar, yelkenli, katamaran ve gulet teknelerle size özel deneyimler sunuyoruz. Akdeniz, Karayipler, Hint Okyanusu, Güneydoğu Asya, Avustralya, Orta Amerika gibi farklı destinasyonlarda, deneyimli ekipleriyle hizmet veren butik teknelerle, şehrin hızından uzaklaşıp, doğa ile başbaşa olmanın büyüsüne kapılarak, eşsiz manzaralar eşliğinde keyifli seyahatler yapabilirsiniz.

Dalmatino 

43 metre uzunluğunda, 6 kabinli, zarif tasarımlı lüks gulet Dalmatino ile Akdeniz sularında keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Excelerate Z

28 metre uzunluğunda, 4 kabinli yat Excelorate Z ile Güney Fransa, İtalya, Korsika ve Sardunya’da gezebilirsiniz.

Corsario

48 metre uzunluğunda, 6 kabinli yat Corsario Akdeniz sularında lüks bir deneyim sunuyor.

Antisan

33 metre uzunluğunda, 5 kabinli yat Antisan ile Korsika, Sardunya, Capri, Ibiza ve Mallorka dahil olmak üzere batı Akdeniz sularında gezebilirsiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.