KAMÇATKA'DA HELİKOPTER KAYAĞI

Kamçatka'nın eşsiz doğasında helikopter kayağı...

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Helikopter Kayağı

Kanada

Kamçatka’nın eşsiz doğasında helikopter kayağı...

Şubat – Nisan 2018


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Aktif volkanların tepesine tünemiş buzullar, gayzerler ve sıcak su kaynakları, iç bölgelerinde boz ayılarla dolu ormanlık alanları ile Sibirya’nın bu gizemli köşesinde eşsiz bir yarımada Kamçatka.  Pasifik Okyanusu boyunca dizilmiş güzel koylar ve fiordlar boyunca, vahşi doğada ve deniz kenarında kaymanın sağladığı görsel etkileyiciliği ile Kamçatka’da kayak yapmak unutulmaz bir macera.
İsviçre büyüklüğünde bir off-piste kayak alanında, aktif yanardağlar üzerinde 1.000 ila 2.800 metre irtifada, kayağa uygun tepelere helikopterle ulaşım ve bölgede çok tecrübeli rehberler ile muhteşem manzaralar eşliğinde kayak keyfi. IFMGA sertifikalı rehberler ve tüm güvenlik paketi ile birlikte 15 sefer helikopter transferinin dahil olduğu 7 günlük bir kayak programı. Dünyada aktif volkanların üzerinde kayak yapılabilen tek bölge olan Kamçatka’ da 45.000 km2’lik bir alanda sayısız rota ve sınırsız keşif olanağı ile eşsiz bir tecrübe.
Deneyimli rehberlerin tecrübeleri sayesinde güvenli koşullarda görsel olarak son derece etkileyici olan bu bölgede konaklama tesisleri de jeo-termal havuzları ile yorucu bir kayak günü sonunda keyifli bir rahatlama fırsatı sunuyor.

  • Dünyada aktif volkanların üzerinde kayak yapılabilen tek bölgede, Pasifik Okyanusu’nun dalgaları, aktif volkanlar, doğal sıcak su kaynakları ile biçimlenmiş eşsiz doğada kayak yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz
  • 45.000 km2 lik, İsviçre büyüklüğünde bir alanda sınırsız rota ve keşif imkanı bulabilirsiniz
  • Deneyimli ve sertifikalı rehberinizin tecrübesi ile rakipsiz kayak deneyimini kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz
  • Sürekli uçan 3 helikopter sayesinde hava durumu ve kar hakkında sürekli bilgi alabilir ve bu sınırsız bölgede kayak yapabileceğiniz en iyi bölgelere uçabilirsiniz
  • Sıcak su kaynaklarının olduğu sessiz ve güzel Paratunka Vadisi’nde bulunan otelinizde dinlenebilir, ski-doo yapabilir ya da çevredeki aktif volkanları ziyaret edebilirsiniz

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER KİŞİYE ÖZEL TURLAR

Mandarin Oriental Bodrum

Casa Luna Alaçatı

Fırsat: Perdue Yacht

The Stay Warehouse AlaçatıE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.