ENDONEZYA

Aman otelleri ile Java ve Bali adası...

Kişiye Özel Deneyim

Tamamen size göre belirlenen seçeneklerle oluşturulan bir tecrübe...

İlgi Alanı

Şarap & Lezzet, Kültür, Doğa

Avrupa

Avrupa'nın en genç ülkelerinden gizli cennet Slovenya...

İstediğiniz tarih ve şekilde seyahatinizi planlayalım


Aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Binlerce tropik adası, birbirinden farklı zengin kültürleri, kutsal tapınakları, büyüleyici manzaraları ve güler yüzlü halkı ile Endonezya, lokal kültürleri ve tropik adaları sevenler için rüya gibi bir destinasyondur. Aman zincirinin Java ve Bali Adaları’nda bulunan eşsiz otelleri ile doğa, kültür ve lüks sevenler için unutulmaz bir Endonezya deneyimi. Dünyanın en muhteşem Budist tapınaklarından Borobudur ve 224 Hindu Tapınağı’ndan oluşan 1200 yıllık Prambanan’ı görebileceğiniz, geleneksel Ramayana danslarını izleyebileceğiniz Endonezya’nın kültür ve sanat merkezi Java Adası… Pirinç tarlaları, volkanik dağları, yemyeşil ormanları, gölleri ile bütün doğal güzellikleri aynı anda yaşayabileceğiniz, lokal köylerin arasında yürüyüş yapıp, orman veya nehir manzarasına karşı masaj yaptırabileceğiniz cennet Ubud… Bali Adası’nın doğusunda Agung Dağı’nın heybetli manzarası, bozulmamış tabiatı, bakir koyları ve tapınakları ile Bali’nin kültür , tarih ve deniz özelliklerini en güzel şekilde birleştiren Manggis Bölgesi…

Destinasyonda Öne Çıkanlar:

AMANJIWO
Java’nın merkezinde bulunan Amanjiwo, mistik ve büyülü ortamı ile ünlü Borobudur Tapınağı’nın yüceliğini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Menoreh Tepesi eteklerinde kurulan otel, Java’nın geniş kültürü ve 8. yüzyıla dayanan tarihini keşfedebileceğiniz unutulmayacak tecrübeler sunar. Amanjiwo’da sadece mumlar ile aydınlatılan lokal bir köy evinde akşam yemeği alabilir, güneşin doğuş ve batışını çok farklı bir yansımayla izleyebilir, hemen villanızın yanından sizi alacak fil ile gezebilir, at arabaları ile lokal hayata karışabilirsiniz.

AMANDARI
Aman’ın Endonezya’daki ilk oteli olan Amandari, Bali’nin kültürel kalbi Ubud’da geleneksel Bali köyü tarzında inşa edilmiştir. Her süit köy evi gibi düşünülmüş, lobby, restoran gibi bölümler köyün genel alanları olarak dizayn edilmiştir. Birçok farklı aktivite için uygun konumda bulunan Amandari’den Ubud merkezindeki sanat galerilerini gezebilir, Ayung Nehri’nde rafting yapabilir, pirinç tarlalarında bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilir veya yeşillikler içinde piknik yapabilirsiniz.

AMANKILA
Bali’nin  eski krallık merkezi, bakir doğu kıyılarında inşa edilmiş Amankila, 94 m² büyüklüğündeki suite’leri ile adanın güneyindeki kalabalık plajların aksine huzurun ve gerçek dünyadan uzaklaşmanın keyfini sunmaktadır. Özel plajı ve üç kademeli yüzme havuzu da bulunan Amankila, su sporları için de uygundur.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER KİŞİYE ÖZEL TURLAR

Fırsat: Soneva Fushi Maldivler 5 Gecelik Paketler

Fırsat: Yılbaşında Lapland Paketi (THY Bileti Dahil)

Kişiye Özel : Belmond’un Lüks Orient Express Treni ile İstanbul’dan Paris’e Nostalji

Fırsat: Kuzey Lapland, 3 Gecelik Kış PaketiE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

[recaptcha theme:dark size:compact]

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2017 Far'n Away Travel

web tasarım: mare.design