VAL D'LSERE KAYAK TURU

Fransa Alpleri’nde Kayak... 5 yıldızlı Le Blizzard Hotel

Grup Turu

Yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışma deneyimi...

Tur Kategorisi

Kayak

Avrupa

Sıcak atmosferli şık kasabası, çeşitli restaurant ve barları ile kayak sonrası eğlence seçenekleri de bol olan Val d'Isere'de keyifli bir hafta sizi bekliyor.


2.250 Euro

25 Ocak – 01 Şubat 2020

Val d’Isere 1553’de Savoy Düklerinin avlanma bölgesi olarak kullanılmaya başlanmış. Espace Killy’nin kalbindeki bu kayak bölgesi Tignes ile de bağlantılı olarak toplam 97 lift, 300 km uzunluğunda 155 kayak pisti, pist dışı kayak yapılabilecek bölgeleri, lift ile 3.456 metreye çıkabileceğiniz, Fransa’nın en büyük kayak merkezlerinden birisidir. Özellikle orta ve iyi seviyeli kayakçılar için çok farklı
alternatif rotalar sunar. Başlangıç seviyesinde pistler daha az olmakla birlikte, Solaise liftinin alt kısımlarında başlangıç seviyesine uygun ve ücretsiz pistler bulunmaktadır.

Val d’Isere kayak merkezinin tam kalbinde yer alan 5 yıldızlı Hotel Le Blizzard & Spa kayak liftlerine sadece 100 metre mesafede yer alır. Son 4 yıl içinde tamamen yenilenmiş ve dekore edilmiştir. Otel herşeyden öte lüksün zarafet ile birleştiği, Alp şıklığını yansıtan ve sıcacık ahşap işlerin bezediği bir yerdir. Kasabanın en iyi buluşma yerlerinden olan barı, sıcak kapalı yüzme havuzu, saunası, Türk hamamı, spa ve spor merkezi, şömineli salonu ve terası ile Hotel Le Blizzard & Spa konfor ve dağ geleneğini modern bir zarafetle birleştirmiş Val D’Isere’in en iyi otellerinden biridir.

Sıcak atmosferli şık kasabası, çeşitli restaurant ve barları ile kayak sonrası eğlence seçenekleri de bol olan Val d’Isere’de keyifli bir hafta sizi bekliyor.

Turda Öne Çıkanlar :

  • Val d’Isere kayak merkezinin tam kalbinde yer alan, kayak liftlerine sadece 100 metre mesafede bulunan 5 yıldızlı Hotel Le Blizzard & Spa konaklama
  • Espace Killy’nin kalbinde, Tignes ile de bağlantılı olarak toplam 97 lift, 300 km uzunluğunda 155 kayak pisti, pist dışı kayak yapılabilecek bölgeleri, lift ile 3.456 metreye çıkabileceğiniz, Fransa’nın en büyük kayak merkezlerinden birisi olan Val d’lsere’de kayak keyfi

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Detaylı program talepleriniz için solda bulunan rezervasyon formunu doldurabilir, +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir ya da info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Tur fiyatı :

“Mountain view” oda (20-23 metrekare) :
2 kişilik odada kişi başı : 2.170 Euro
Tek kişi konaklama farkı : 1.815 Euro
Luxury “Village view” oda (29 metrekare):
2 kişilik odada kişi başı : 2.250 Euro
Tek kişi konaklama farkı : 1.895 Euro
Luxury “Superior Village view” (35 metrekare) :
2 kişilik odada kişi başı : 2.415 Euro
Tek kişi konaklama farkı : 2.060 Euro
ÖDEME BİLGİLERİ :
Ön Ödeme : 1.250 Euro – rezervasyon anında
Bakiye : 17 Kasım 2019

Fiyata Dahil Olan Servisler :

  • 5 yıldızlı Le Blizzard Hotel’de yukarıda belirtilen oda kategorilerinde 7 gece sabah kahvaltısı dahil konaklama
  • Cenevre Havalimanı – Le Blizzard Hotel / Val D’lsere – Cenevre Havalimanı transferleri
  • Seyahat sigortas

Fiyata Dahil Olmayan Servisler :

  • İstanbul-Cenevre-İstanbul uçak biletleri
  • Skipass ücreti
  • Şahsi harcamalar ve yurtdışı çıkış harcı
  • Öğle ve akşam yemekleri
  • Vize ücreti
Şehir vergisi : Euro 3,30 kişi başı / günlük

Uçuş Bilgileri :

25 Ocak 2020  Istanbul-Cenevre       TK 1917 / 09:15-10:35
01 Şubat 2020 Cenevre-İstanbul       TK 1920 / 18:15-23:25
Vize : Fransa, TC vatandaşlarından Schengen vizesi talep etmektedir.

İptal koşulları:
Rezervasyon gerçekleştikten sonra yapılan rezervasyon iptallerinde ön ödeme tutarı, tura 60 gün kala yapılan iptallerde ise paket ücretinin tamamı yanar. Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir.

 E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2017 Far'n Away Travel

web tasarım: mare.design