LEZZETLERİ ve ORTAÇAĞ İZLERİ ile UMBRIA

Orta çağ esintileri ve muhteşem lezzetleri ile Umbria'ya eşsiz bir yolculuk

Grup Turu

Yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışma deneyimi...

Tur Kategorisi

Doğa, Şarap, Kültür

Avrupa

Orta çağ esintileri ve muhteşem lezzetleri ile Umbria'ya eşsiz bir yolculuk


1.290€

14 – 18 Haziran 2018

İtalyanların ‘pazarlaması yeteri kadar yapılmamış Toskana’ diye tanımladıkları Umbria, doğası, minik antik şehirleri ve yemekleri ile Toskana’yı aratmayacak güzellikte bir bölgedir. Toskana’nın doğusunda daha az keşfedilmiş ama mutfağı ile İtalya’nın en özgün yörelerinden birisidir. Norcia trüf mantarı, zeytinyağı, colombaccio güvercini, sosisleri ve kuşkonmazının yanında Montefalco’nun kırmızı Sagrantino’su, Orvieto ve Torgiano’nun beyaz şarapları da tüm dünyada şarap kritikleri tarafından beğenilen şaraplardır.

Bu turumuza trüf avcısı ile birlikte bir trüf avı yapıp, taze trüflerlerle hazırlanmış yemekleri yiyerek başlayacak, özel bölgesel restoranlarda yöresel yemekleri tadacak, Montefalco’da Sagrantino şaraplarının tadımı ile bölgenin lezzetlerini farklı yönleri ile keşfedeceksiniz.

Programımızda yer alan Perugia ve Assisi tarihi açıdan çok önemli, bir o kadar da etkileyici şehirler. Bu turumuzda Perugia ve Assisi’nin yanısıra Spello, Spoleto, Montefalco gibi küçük ve şirin orta çağ kasabalarını gezecek, Umbria’da şarap bağları arasında muhteşem manzaralar eşliğinde gezecek, çok güzel yemekler yiyebilecek ve çok özel bir otelde kalarak kendinizi  şımartabileceksiniz.

 

4 gece kalacağınız Hotel Brufani Palace, kapılarını ilk olarak 1884 yılında açtığında döneminin en ihtişamlı yapılarından ve konuk ağırlama merkezlerinden biriydi. 130 yıl sonra yani şimdilerde ise zamanının en özel izleri ile birlikte konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

 

Perugia tarihi merkezinde, bir tepe üzerinde kurulu ancak tüm tarihi mekanlara yürüme mesafesinde olan 5* yıldızlı Brufani Palace, Small Luxury Hotels of The World üyesi olmasının yanısıra, mutfağı ve şefi ile de oldukça iddialıdır.

 

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.

Detaylı program talepleriniz için solda bulunan rezervasyon formunu doldurabilir, +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir ya da info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

&t=m&z=14&output=embed">

Tur Fiyatı:

Minimum 12 kişilik grupta geçerli fiyat

2 kişilik odada kişi başı: 1.290 Euro + THY uçuşları
Tek kişi konaklama farkı: 250 Euro

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

 • 4 gece 5 yıldızlı Hotel Brufani Palace, deluxe odada kahvaltı dahil konaklama
 • Programdaki belirtilen turlar ve havaalanı transferleri için özel araç
 • Perugia, Assisi, Montefalco, Bevagna, Spello, Spoleto, Orvieto şehir turları
 • Trüf avı
 • Turlarda ingilizce rehberlik hizmetleri
 • Bölgenin en iyi üreticisinde şarap tadımı
 • 3 öğle yemeği
 • 2 akşam yemeği
 • Seyahat sigortası

 

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

 • THY uçak bileti ve havalimanı vergileri
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Programda belirtilmeyen yemekler ve tüm yemeklerdeki içecekler

Uçuş Bilgileri:
14 Haziran 2018 TK 1321 İstanbul – Bologna 08.25 – 10.10
18 Haziran 2018 TK 1326 Bologna – İstanbul 19:00 – 22.30

Vize Bilgileri: Schengen vizesi gereklidir.

İptal Koşulları:

30 Mart’tan sonra yapılan iptallerde 550 EUR, 10 Mayıs’tan sonra yapılan iptallerde ise tur bedelinin tamamı cezaya tâbi tutulmaktadır. Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir.

DİĞER GRUP TURLARI

Grup Turu:2.Bayramda Kolombiya

Grup Turu: Atlantik’de İki Ada Ülkesi; İskoçya ve İrlanda

Grup Turu: Farklı Renkleri ile Ürdün

Grup turu : Muhteşem Doğası İle Renkli BrezilyaE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2017 Far'n Away Travel

web tasarım: mare.design