FOUR SEASONS RESORT DUBAI AT JUMEIRAH BEACH

Bir tarafta Basra Körfezi'nin suları ve diğer tarafta Dubai'nin ikonik şehir manzarasıyla gezginlerin tercih noktası

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Deniz Tatili

Ortadoğu

Bir tarafta Basra Körfezi'nin suları ve diğer tarafta Dubai'nin ikonik şehir manzarasıyla gezginlerin tercih noktası

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

2021 Yılı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) en sık ziyaret edilen Dubai’de tüm güzelliğiyle turistleri bekleyen Madinat Jumeirah bölgesi, uçsuz bucaksız kumsalları, modern mimari ile çevrelenmiş lüks otelleri, dünyanın sayılı eğlence parkları ile yerli ve yabancı konukların gözde destinasyonudur. Dubai’nin en ünlü ikonu ve simgesi olan Palm Jumeirah, dünyanın en büyük ve en ihtişamlı yapay adalarından bir tanesi. Yukarıdan bakıldığında dev bir palmiye ağacını andıran bu yapay ada, doldurulmuş kara parçasından ve bir dizi yapay adadan inşa edilmiştir. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı bu ada üzerinde dev su parkları, renkli plaj kulüpleri de bulunmaktadır. Sizlere Palm Jumeirah üzerinde ve yakın konumda seçtiğimiz birkaç otel alternatifini paylaşmaktayız. Covid-19 nedeniyle bir çok ülkenin uyguladığı seyahat yasağının geçerli olmadığı Birleşik Arap Emirlikleri’ne vize alarak giriş yapabilirsiniz. Otellerin Nisan ve Mayıs dönemi için sunduğu avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

Dubai at Jumeirah Beach, sahil kenarındaki konumu, bir tarafta Basra Körfezi’nin suları ve diğer tarafta Dubai’nin ikonik şehir manzarasıyla gezginlerin tercih noktasıdır.  Açık havada Mercury Lounge’da,  günbatımında ise Burj Khalifa manzarası eşliğinde akşam yemeğinizi alabilir, çölde ömür boyu sürecek bir maceraya katılabilir ya da öğleden sonrayı havuz kenarında dinlenerek geçirebilirsiniz.

Four Seasons tarzını yansıtan zevkli ama sade odalar, klasik altın varaklı tavanlar, parıldayan mozaikler ve mermer zeminler gibi zengin Orta Doğu dokunuşlarıyla birleşiyor. Yüksek tavanlar ve şehir silüeti manzaralı geniş özel balkonlar, bu geniş odalara ilave hafiflik katmaktadır.

Jumeirah Beach otelinin zarif peyzajlı bahçelerinin arasında iki açık havuz yer alır, yetişkinlere özel sakin bir havuz ve kiralık özel kabinlerle aileler ve büyük gruplar için ideal olan aktif bir havuz.

Lüks Pearl Spa, BAE’nin zengin inci dalış mirasından ve Arap etkilerinden ilham almaktadır. İnci Yüzü veya deve sütü, bal ve argan yağının karışımını içeren Arabistan Anıları ritüeli gibi özel uygulamaların keyfini çıkarabilirsiniz.

Dubai otelinin dışına adım atmadan seçkin yemek ve gece hayatı deneyimleri yaşayabilirsiniz.  Her biri şehrin farklı bir zevkini sunan 11 restoran, lounge ve gece kulübüne sahiptir.

Plaj, tesisin en büyük cazibelerinden biri olsa da, yükselen sıcaklıklar yaz aylarında dışarıda çok fazla zaman geçirmeyi zorlaştırabilir. Çöl güneşinden bir sığınak için iklim kontrollü kapalı havuzları tercih edebilirsiniz.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Otel konaklama ücretleri dinamiktir.

Tarihinize ve kişi sayısına göre özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize talep etmektedir. Vize online olarak havayolu ya da yerel acenta üzerinden alınmaktadır.

Vize işlemlerine en geç seyahate  hafta kala başlanılması gerekmektedir.

İptal Kuralları konaklama tarihine, fiyat kategorisine göre değişmektedir. Tarafınıza özel fiyat çalışması yapılırken iptal kuralları da iletilecektir.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.