Simurg Inn

Mavi ve yeşilin tam ortasında, doğanın tüm cömertliğini yansıtan Simurg Inn

Fırsat Paketi

Kazdağların'da doğa ile iç içe, ekolojik bir yaşam yeri: Simurg Inn

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Sağlık

Türkiye

Ayvacık, Çanakkale

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Simurg Inn, ismini zümrüd-ü anka kuşundan yani Simurg’dan aldı. Simurg, felsefede ruhun yücelmesini ve yaşarken yeniden doğuşu ifade ediyor. Evrensel bir varlık olan bu olağanüstü ölümsüz kuş, aslında ulaşılması zor, ideal bir gücün de simgesi. Tarihteki birçok efsaneye göre ise “kendini aramanın sembolü” olarak gösteriliyor. İsmini bu olağanüstü varlıktan, bu muhteşem felsefeden alan Simurg Inn, doğayla iç içe konumu, eşsiz manzarası ve huzurlu ortamıyla sizi kendinizi aramaya davet ediyor. Simurg Inn’in büyüleci atmosferinde, masalsı yaşam alanlarında vakit geçirirken, kendinizle baş başa kalacak ve içinizde hazineyi keşfedeceksiniz. Simurg Inn, Ayvacık’ın Ege Denizi kıyısındaki Ahmetçe Köyü’nde yer alıyor. Kendine özgü mimarisi ve doğal güzellikleriyle henüz keşfedilmemiş bu köy, taş evlerden oluşan büyülü bir dünya sunuyor. Mavi ve yeşilin tam ortasında, doğanın tüm cömertliğini yansıtan Ahmetçe Köyü’ndeki Simurg Inn’de yıldızları seyrederek uykuya dalacak, kuş sesleriyle yeni güne “merhaba” diyeceksiniz. Her biri özenle dekore edilen 5 deluxe oda ve 3 taş ev ile hizmet veren Simurg Inn’de odaların isimleri ilk görüşte dikkatinizi çekecek. Yeşil doğayla, hayvanlarla bir arada kendinizi dinleyeceğiniz ve tanımadığınız birçok insanla aynı sofrada oturup yemeğinizi paylaşacağınız benzeri olmayan bir deneyim sunan Simurg Inn’de, şehir hayatının karmaşasında, günlük ritüelleriniz arasında unuttuğunuz, farkına varamadığınız birçok şeyi burada tekrar hatırlayacaksınız.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

*Fiyatlar gecelik ve kahvaltı dahil fiyatlandırmalardır. Minimum 2 gece konaklama zorunluluğu vardır.

Yandan Deniz Manzaralı ve Balkonlu Deluxe Oda: 1.320 TL

Deniz Manzaralı Loft Suite: 2.400 TL

Deniz Manzaralı ve Şömineli Deluxe Suite: 3.000 TL

Deniz Manzaralı ve Balkonlu Deluxe Oda: 1.800 TL

Deniz Manzaralı Deluxe Suite: 2.400 TL

Deniz Manzaralı ve Teraslı Deluxe Oda: 1.500 TLE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.