Prima Donna Patara

Şehrin karmaşıklığından doğaya kaçış planlayan çiftler için bir aşk oteli...

Fırsat Paketi

Patara sahili manzaralı toplam 9 özel tasarım evden ibaret , romantik ve minik eklektik tasarım oteli

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa, Sağlık

Türkiye

Patara, Antalya

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

01 Haziran – 30 Eylül 2020

Butik Balayı tatili hayal edenler, sevgilisiyle baş başa dinlenmek isteyenler ve villada tatil için ideal bir aşk oteli…

Prima Donna, sırtını ormana dayamış 24,5 dönüm arazi üzerinde yerleşmiş, tüm evleri, havuz ve restoranı,  Patara sahili manzaralı, beş özel tasarım taş-kütük ev ile üç özel havuzlu villa ve bir  orman evi,  toplam 9 evden ibaret , romantik ve minik eklektik tasarım otelidir.

Sıra dışı bir deneyim…

Doğa içine saklanmış ve tek bir zeytin ağacı kesilmeden yerleştirilmiş evlerden oluşan Prima Donna, Akdeniz mutfağının iyi lezzetleri ile kuş sesleri ve cırcır böceği vızıltıları dinleyerek tatil yapma şansını sunar.

Likya’nın başkenti Patara’da rüya gibi tatil…

12 km uzunluğundaki Patara sahiline 7 km , Kalkan Plajlarına 14 km mesafede, Dalaman Havalimanı’na 125 km , Kaş’a 35 km uzaklıkta, orman içinde, Eren Tepe’ye yakın, deniz seviyesinden 400 metre yukarıda, Unesco Tarihi Miras Listesinde yer alan Letoon, Xanthos’a 20 dakika mesafede yer almaktadır.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.