No:81 Hotel Bodrum

Türkbükü'nde, denize sıfır, butik otelde konaklama...

Fırsat Paketi

Bodrum, Türkbükü'nde, denize sıfır, butik otelde konaklama...

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa & Sağlık

Türkiye

Bodrum

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

01 Haziran – 31 Ekim 2021

No:81 Hotel, tarihi yarımadanın en önemli sahil kasabalarından Türkbükü’nde, denize sıfır bir konumda bulunur. Butik bir otel olan tesis, 6.000 m2’lik alanda sadece 49 adet bahçe ve deniz manzaralı odaya sahiptir. Tüm otel, rahatlığın ön planda olduğu ince bir zevkle döşenmiştir. Kendine ait özel plajı olduğundan, hemen odanızın önünden güvenle denize girme imkanı sunar. Lezzetli ve en taze ürünlerle hazırlanan kahvaltılar, nefis Bodrum mazaraları eşliğinde sunulur. No:81’in güler yüzlü, profesyonel ekibi, lüks tatilin en samimi halini yaşatmak için bu yaz sizleri bekliyor.

LÜKS KONAKLAMA

  • Türkbükü’nde denize sıfır konum
  • 6000 m2’lik, doğa ve çevresi özenle korunmuş özel alan
  • Sadece 49 adet, modern mimarinin hakim olduğu, bahçe ve deniz manzaralı oda
  • Özel plaj
  • Taze ve lezzetli yemekleriyle ünlü, akşamları nefis canlı performanslar dinleyebileceğiniz Daze Restaurant ve Club

BODRUM’UN DOĞAL GÜZELLİKLERİ

  • Dünyanın yedi harikasından biri olan Bodrum Mozole Anıt müzesi
  • Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilmiş, Bodrum’un simgesi Bodrum Kalesi ve içerisinde yer alan dünyanın en büyük ikinci Sualtı Arkeoloji müzesi
  • Çevre ormanlardan elde edilen ve doğal olarak eğimli olan çam ağacından yapılan dünyaca ünlü gulet tipi tekneleri ile mavi yolculuk imkanı
  • Homeros’un “Ebedi mavilikler ülkesi” olarak betimlediği, tarihin babası Herodot’un doğum yeri Bodrum, Halikarnas Balıkçısı lakaplı Cevat Şakir Kabaağaçlı, Neyzen Tevfik ve daha pek çok büyük şair, yazar, ressam, filozof ve sanatçıların yaşadığı özgün bir bölge

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.