MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak

Yalıkavak'da, denize sıfır, lüks otel...

Kişiye Özel Paket

Bodrum, Yalıkavak'da, denize sıfır otel...

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa & Sağlık

Türkiye

Bodrum

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, ya da info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz

01 Haziran – 31 Aralık 2021

Görkemli mimarisi ve davetkar iç mekanları ile MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, Bodrum’un büyüsünü her köşesine taşıyor. MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, bölgenin son lüks oteli. Dünyanın en önemli otel zincirlerinden Accor’un MGallery markası ile Ege Denizi’nin göz kamaştırıcı renklerinin şekillendirdiği özel bir deneyim ve kıskanılacak bir plaj ortamı sizi bekliyor. 13 dönümlük bir alana konumlandırılmış MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, tarihi yarımadasının kuzey batısında, Bodrum’un en popüler destinasyonlarından Yalıkavak’ta bulunuyor. Otelden dakikalar içinde, dünyaca ünlü markalardan alışveriş yapabileceğiniz, farklı tatlar ve gece kulüplerinin keyfini çıkarabileceğiniz ya da Ege’nin berrak sularında yelken açabileceğiniz Yalıkavak Marina’da lüks bir dünyaya adım atabilirsiniz. MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak, misafirlerine denize sıfır konaklama imkanı sağlarken, şık dekoru, zarif mobilyaları ve modern sanat eserleri ile, hem modern hem de bohem etkileri bir araya getiriyor. İlgi odağı olacağınız unutulmaz anlar için bu yaz MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak’ı tercih edebilirsiniz.

  • Yalıkavak’ta denize sıfır konum
  • Sosyal mesafe için uygun 13 dönümlük geniş alan
  • Şık dekor ve zarif mobilyalara sahip 67 misafir odası ve 35 süit
  • 65 m² alana sahip Mood Spa & Gym
  • Otele ait, 1000 m² özel kum plaj
  • Hem korunaklı hem de dakikalar içinde, renkli ve popüler Yalıkavak Marina’ya ulaşabileceğiniz konum
  • Eşsiz deniz manzaraları eşliğinde Ege ve Akdeniz lezzetlerini tadabileceğiniz Bohemy Restaurant ve harika kokteyller için Plaj Bar
  • 150 m² açık sonsuzluk havuzu ve115 m² kapalı havuz

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.