Manici Kasrı

Kuzey Ege kıyı şeridindeki güzel dağ köyü Yeşilyurt’un kalbinde, yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili Manici Kasrı

Fırsat Paketi

Yemyeşil çam ormanları ve zeytinliklerle çevrili Manici Kasrı, tempolu büyük şehir yaşamından uzaklaşmak için mükemmel bir kaçamak

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Sağlık

Türkiye

Ayvacık, Çanakkale

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

01 Haziran – 30 Eylül 2020

Manici Kasrı, Türkiye’nin el değmemiş Kuzey Ege kıyı şeridindeki zarif taş mimarisini koruyan dağ köyü Yeşilyurt’un kalbinde, antik Yunan kenti Assos’a 24 km uzaklıkta yer alır. Geleneksel bir köşk tarzında inşa edilen Manici Kasrı, her birinde şömine bulunan 24 odasıyla, Yeşilyurt Köyü’nün neredeyse tüm güney yakasına yayılır. Ege Denizi ve Kaz Dağları arasında yer alan ve dünyadaki en yüksek oksijen seviyelerinden birine sahip olan bu bölge, ziyaretçilerine her mevsime uygun sayısız etkinlik imkanı sağlar. Assos sahilinde, lavanta bahçeleri ve zeytinlik içerisinde yer alan, otele 5,5 km mesafede bulunan Manici Plaj, otelin 100 metre kıyı cepheli özel plajıdır. Türkiye’nin en değerli ve keşfedilmemiş bölgelerinden birinde bulunan Manici Kasrı, Manici Plajı’nda vakit geçirip denizin tadını çıkarmaktan dağlarda nefes kesen jip safarilerine, çam ormanlarının arasında hoş doğa yürüyüşlerinden antik dönemin el üstünde tutulan şehirlerine düzenlenen kültürel gezilere kadar, konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatır. İstanbul’a arabayla 4 saat uzaklıkta yer alan Manici Kasrı, konumuyla hem hafta sonu kaçamakları hem de kalabalıktan uzakta etkinlikler ve dinlenme için idealdir.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Standart Oda: 900 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Deluxe Oda: 1.000 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Junior Suite Oda: 1.200 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Suite Oda: 1.200 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Villa 1 – 2 – 3: 1.550 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahilE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.