Joali Maldivler 5 Gecelik Paket, 01 Ağustos - 30 Eylül 2019

Sualtı dünyası ile doğa, deniz, kum ve güneş

Fırsat Paketi

Özel anlaşmamız sayesinde uygun fiyatlı bir deneyim...

İlgi Alanı

Doğa, Deniz, Kum, Güneş

Asya

Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile deniz, kum ve güneş tatili yapmak için yaratılmış bir yeryüzü cenneti olan Maldivler...

4.620 USD

01 Ağustos – 30 Eylül 2019

Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalları, doğası ve inanılmaz renklilikteki sualtı dünyası ile deniz, kum ve güneş tatili yapmak için yaratılmış bir yeryüzü cenneti olan Maldivler yaklaşık 1,200 mercan adasından oluşmaktadır. Günlük hayatın stresinden uzaklaşıp, bozulmamış doğası ile hafızalarınızda yer edecek bu tropik cennete ulaşmanız artık THY direk uçuşları ile çok daha kolay.

1 Ekim 2018 tarihinde hizmet vermeye başlayan JOALI, misafirlerine sanat stüdyosu ve galerisinin bulunduğu, sanat eserleri ile bütünleşmiş bir çevre sunmakla kalmıyor aynı zamanda lüks ve konforu bir araya getiriyor. Büyüleyici ve eşsiz Raa Atoll adası üzerinde bulunan,“joie de Vivre” yani “yaşama sevinci” anlamına gelen felsefeyi benimsemiş olan JOALI Maldives misafirlerini yaşadıkları anın sevincini kutlamaya davet ediyor.  Sanat ve sürdürebilirlik üzerine yaptığı titiz çalışma ile Maldivler’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Tesis içerisinde özel hikâye konseptleri çerçevesinde tasarlanmış, misafirlerini duyumsal bir geziye çıkartacak, en az bir yatak odası ve en çok dört yatak odası seçenekleri ile 73 farklı su villası ve sahil villasından oluşmaktadır. Her villa kendine ait özel yüzme havuzu, oda hizmetlisi, farklı kitaplardan oluşan kütüphanesi, özenle seçilmiş tablolar ve tasarımlara sahiptir.

Joali Maldives, Japon restoranı Saoke; otantik Asya ve Levant restoran Vandhoo; Tuscan’dan ilham alan Bellinis ve kişiselleştirilmiş yemek ve aşçılık okulu Her Kithcen; çok geniş bir yelpazede yemek deneyimi sunar. ESPA Spa, konukları birinci sınıf bir fitness merkezi ve uzman eğitmenlerin yanı sıra bütüncül bir sağlıklı yaşam yolculuğuna davet eder.

Joali Maldives, “Joie de Vivre” yani mutlu yaşam felsefesini Maldivler konseptinde, Art Studio & Gallery, Flower Garden, Manta Ray Treehouse gibi eşsiz mekanlarda özel deneyimler ile harmanlayarak sunmaktadır.

Kolay Ulaşım

 • THY ile İstanbul – Male arası direkt uçuşlar. Gece 01:55’de İstanbul’dan kalkış, öğlen 12:15’de Male’ye varış. Dönüşte akşam 22:45’de Male’den kalkış, ertesi gün 05:00’de İstanbul’a varış.
 • Male Havalimanı ile Joali arasında 45 dakika süren deniz uçağı transferi

 

Lüks Konaklama

 • En az 108 metrekarelik kendine ait özel yüzme havuzlu villada konaklama
 • 5 farklı restoran ve bar seçeneği
 • Konaklamanız boyunca hizmetli servisi
 • Çocuklara özel hazine avı, yerliler tarafından hikaye anlatımı, spa ve yemek dersleri gibi tematik vakit geçirme imkanı

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Beach Villa with pool

 

01.08.2019 – 30.09.2019 tarihlerinde

İki kişilik odada kişi başı      4.620 USD

 

 • Rezervasyonu takiben tam ödeme yapılması gerekmektedir.
 • Ödeme sonrası konfirmasyon verilmektedir
 • Alternatif villa tipleri için bizimle temasa geçebilirsiniz

Pakete Dahil Servisler

 • 5 gece Beach Villa with pool’da yarım pansiyon konaklama
 • Male Havalimanından deniz uçağı ile adaya gidiş ve dönüş transferi

 

Pakete Dahil Olmayan Servisler

 • İstanbul-Maldivler gidiş-dönüş uçak biletleri (mille alınabilir)
 • Öğle yemekleri ve tüm yemeklerdeki içecekler
 • Kişisel harcamalar, bahşişler ve ekstra aktiviteler
 • Yurt dışı çıkış harcı

Kolay Ulaşım

 • THY ile İstanbul – Male arası direkt uçuşlar. Gece 01:55’de İstanbul’dan kalkış, öğlen 12:15’de Male’ye varış. Dönüşte akşam 22:45’de Male’den kalkış, ertesi gün 05:00’de İstanbul’a varış.
 • Male Havalimanından Yerel havayolu ile 20 dakika ve sürat teknesi ile 10 dakikalık yolculuklar sonrası adaya varış ve dönüş
 • Veya Male Havalimanı ile Joali arasında 45 dakika süren deniz uçağı transferi ( Extra )

 

Vize Bilgisi

 • Maldivler’e vize gerekmemektedir

Konaklama tarihine son 30 gün içinde 100 % ceza uygulanır

DİĞER FIRSAT PAKETLERİ

FIRSAT: Seyşeller, Raffles Praslin

FIRSAT: Seyşeller, Maia Luxury Resort & Spa Mahe

FIRSAT: Seyşeller, Six Senses Zil Pasyon

Fırsat: Güney Lapland-3 gecelik PaketlerE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

[recaptcha theme:dark size:compact]

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2017 Far'n Away Travel

web tasarım: mare.design