Ida Blue Adatepe

Zamanın durduğu yer: Ida Blue Adatepe

Fırsat Paketi

Zeytin ağaçlarıyla ve çam ormanlarıyla çevrili, mitolojik Adatepe köyünde unutamayacağınız bir deneyim

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Sağlık

Türkiye

Ayvacık, Çanakkale

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

01 Haziran – 30 Eylül 2020

Ida Blue’ya adımınızı attığınız anda zamanın durduğunu ve hayatın yavaşladığını ruhunuzun derinliklerinde hissedeceksiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu arındıracağınız, derin bir nefes alacağınız, kendinizle ve doğayla bağlantı kuracağınız çok özel bir yerdesiniz. Ida Blue, Osmanlı ve Rum dönemlerinden kalma üç taş binadaki 9 odada toplam 18 misafir için zamanın duracağı, ruhlarını ve bedenlerini dinlendirecekleri ve çok iyi ağırlanacaklarını bir tatil vaad ediyor. Kazdağları’nın sunduğu en iyi ürünleri, geleneksel ve sağlıklı yöntemlerle pişirerek sunulan otel mutfağının birinci kuralı mevsimsel ve yöresel olmak. Kendi bahçesinin otları, mevsimine göre oğlak eti, balıkçılardan alınan taze balıklar, yerel pazarların meyve ve sebzeleri, farklı aromalardaki reçeller, zeytinler ve zeytinyağı otel mutfağının öne çıkan lezzetleri. Şefle yörük pazarı turu, mantar avı, zeytin hasadı toplama ve eşsiz manzaralarda gün batımında piknik aktivitelerine de katılabileceğiniz Ida Blue’da, zeytin ağaçlarıyla ve çam ormanlarıyla çevrili, mitolojik Adatepe köyünde, binlerce yıllık zengin bitki örtüsünün sunduğu organik lezzetlerle unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Double Deluxe: 1.750 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Balkonlu Deluxe: 2.000 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahil

Villa: 3.500 TL / Gecelik – kdv ve kahvaltı dahilE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.