Gökçe Gemile Fethiye

Tarihi bir yerleşim yeri olan Kayaköy’e sadece birkaç kilometre uzaklıktaki Gökçe Gemile’nin, el değmemiş ve bozulmamış doğal ortamı, hiç kuşku yok ki Akdeniz’in en büyüleyici ve hafızalarda yer edecek

Fırsat Paketi

Tablo gibi çizilmiş olan koyların üzerinde bulunan tatil cenneti Gökçe Gemile

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa, Sağlık

Türkiye

Fethiye

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Tarihi bir yerleşim yeri olan Kayaköy’e sadece birkaç, Ölüdeniz’in 16 kilomere ve Dalaman havaalanından ise 63 km mesafede yer almaktadır. Türk misafirperverliğini, her yönüyle sizlere sunmak için, tamamen kişiye özel alanlar sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Etrafı özel bahçelerle çevrili ve kendi özel havuzlarına sahip üç evi kiralayarak yalnızca koyun ve plajların değil, aynı zamanda Gökçe Gemile’nin sunduğu, tüm imkân ve hizmetlerinin de özel kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Gökçe Gemile’deki evlerin hepsi: taş, ahşap, sıcak dövme demir, cam ve dokumalar gibi doğal malzemeler harmanlanarak tasarlanmış, inşa edilmiş ve döşenmiştir. Gökçe Gemile’deki evlerin her biri, üzerinde bulundukları arazinin, organik elementleri kullanılarak yaratılmıştır. Aynı zamanda da kendine özgü bir cazibeye sahiptir.

Deniz yaşamı bakımından zengin olan, Balaban adacığı, keşif için harika bir yerdir ve bu koyda her daim yunusları, deniz kaplumbağalarını ve fokları görme şansı bulunmaktadır.

Bazı misafirlerimiz için, balık turu olağanüstü bir aktivite olabilir … Maviliklere bir tekne ile açıldığınızı ve kendi yemeğinizi yakaladığınızı hayal edin!

Otelin etrafında, pek çoğu yöreye özgü olan ve mevsimler boyunca değişiklik gösteren, geniş çeşitlilikte, flora ve faunaya ev sahipliği yapan, bir kırsal bölge de bulunmaktadır. Dinlendirici yürüyüşler için birçok fırsat olduğu gibi, şirketimizin deneyimli rehberi eşliğinde, daha zorlu trekking parkurları da mevcuttur.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.