Kabak Dome Suites

Tüm renklerin buluştuğu heybetli dağlar, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu turkuaz bir koya kucak açan Kabak Dome Suites

Fırsat Paketi

Keşfedilmemiş gizli cennet Faralya’da, şehirden uzaklaşıp dalga sesiyle zamanı askıya alacağınız Kabak Dome Suites

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Sağlık

Türkiye

Faralya

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

01 Haziran – 30 Eylül 2020

Keşfedilmemiş gizli cennet Faralya’da, şehirden uzaklaşıp dalga sesiyle zamanı askıya alacağınız Babadağ eteklerine yaslamış ve kızıl çam ormanları ile çevrili muhteşem bir doğa, huzur ve tüm renklerin buluştuğu heybetli dağlar, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu turkuaz bir koya Kabak Dome’da kucak açıyor.

Kabak Koyu’ndan orman yamacına çıkan adımlar, sizi dış dünyadan uzaklaştırarak her biri tam bir gizlilik sağlamak için tasarlanan, kendi özel terası ve jakuzisi olan sıradışı Dome mimarisine sahip özel suitelere ulaştırıyor. Kabak Dome’daki sabahlar, sıcak güneş ışığında pırıl pırıl bir deniz manzarası ile başlar. Bu cömert görüntü güzel bir günün başlangıcına ilham veriyor.

Türkiye’de bir ilk olan sıra dışı mimariye sahip stil, lüks ve konforun bir arada bulunduğu dome mimarisi altında, her birinde özel terası ve jakuzisi ile rahatlayacağınız suiteler sizleri bekliyor.

Kabak Dome Suite’te, kendi müstakil odanız mimari özellikleri sayesinde ferah iç hacme sahip olup, göz alıcı bir manzaranın en ufak detayını bile görebileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır ve her biri misafirlerine özel Kabak Dome cazibesini sunacak şekilde stil sahibi ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz rahatlıkta dekore edilmiştir.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

*Fiyatlandırmalar kahvaltı dahil ve geceliktir.

No 1 Dome Mountain Suite – 3.000TL

No 2 Dome Azure Suite – 3.500TL

No 3 Dome Tranquil Suite – 3.500TL

No4 Dome Wanderlust Suite -3.500TL

No 5 Dome Sunset Suite – 3.000TL

No 6 Dome Coral Suite – 3.000TL

No 7 Dome Aquamarin Suite -3.000TL

No 8 Dome Sapphire Suite -3.000TL

No 9 Stone Suite – 3.500TL

No 10 Woodland Suite – 2.500TLE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.