D-MARİS BAY DATÇA

Doğanın ve lüksün kucaklaştığı gözlerden uzak bir sığınak: D Maris Bay

Fırsat Paketi

Akdeniz’in ve Ege’nin buluştuğu DatçaYarımadası’nda, çamlarla kaplı bir tepenin zirvesinde konuşlanan D Maris Bay

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa, Sağlık

Türkiye

Datça

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

 

01 Haziran – 30 Eylül 2021

Doğanın ve lüksün kucaklaştığı gözlerden uzak bir sığınak: D Maris Bay

Nefes kesen manzarasıyla, yükselen sıradağlar ve yemyeşil ormanlar arasında kurulu olan D Maris Bay, gösterişli beyaz plajlara, manzaralı bir koya ve takımadalara bakıyor. Canlandırıcı ve sakin bir atmosfere sahip D Maris Bay, doğal güzelliği ile duyularınızı sararken, dinginliği tüm benliğinizde hissedeceksiniz. D Maris Bay, açık renkli granit ve mermer malzemenin kullanıldığı iç mekânın güneşe boyandığı lüks ve yenilikçi bir inziva yeri.

Derin gömme banyolarda, yerden tavana kadar uzanan pencereler büyüleyici deniz manzaraları sunuyor. Modern ve akıllı yapıya sahip hafif ve havadar iç mekânların yanı sıra şık çevresiyle de konumunun getirdiği doğal ihtişamının hakkını veriyor. Tüm bu özellikler D Maris Bay’i tanımlayan sıcak, cömert ve samimi Akdeniz misafirperverliği karakteristiğinin altını çiziyor.

KONUM

  • Ege ve Akdeniz’in buluştuğu muhteşem bir koruma bölgesi olan Datça Yarımadası’nda bir tepenin zirvesinde, büyüleyici ve nefes kesen manzaralar, küçük adalar, iç açıcı çam ormanları, volkanik sıradağlar, berrak deniz ve beş adet büyüleyici ve doğal özel plajla tüm beklentileri aşan çok özel bir resort bulacaksınız.

ULAŞIM

• Dalaman Uluslararası Havalimanı’ndan 130 km,
• Bodrum Uluslararası Havalimanı’ndan 155 km,
• Marmaris’ten 35 km uzaklıktadır.

D Maris Bay, araç ve helikopter ile transfer imkânı
sunmaktadır.

ODA VE SÜİTLER

  •  Resort bünyesinde her biri ferah ve lüks bir tasarıma sahip 159 oda ve 37 süit, bir dubleks presidential süit ve bir exclusive villa bulunuyor.

SPA VE WELLNESS

  • D Maris Bay, masaj ve güzellik uygulamalarından oluşan bir seçkiyle vücudu ve zihni canlandırmak ya da Bodyism wellness programından faydalanarak hem duygusal hem de fiziksel olarak iyi hissetmenizi sağlayan daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşabilmeniz için özel Mytha Spa konseptini sunuyor.

AKTİVİTELER

  • Otelin üç tenis kortundan birinde (bir toprak, iki sert kort) birkaç set maç yaparak ter atın. Uzun vuruşlarını geliştirmek isteyenler için tenis okulunda profesyonel eğitmenlerle birebir ders imkânı sunuluyor.
  • Deniz sporu tutkunları D Maris Bay’de çok sayıda seçeneğe sahip. İlk defa denemek isteyenler rehberli kano turları, yelken, rüzgar sörfü, katamaran, su kayağı, wakeboarding veya dalış için kayıt yaptırabilirler.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.