Alavya ve Alavya Privé

Alaçatı’da anıların gerçekleştiği bir rüya: Alavya

Fırsat Paketi

Alaçatı’nın tam kalbinde, herkese kendi cennetini sunan Alavya

İlgi Alanı

Deniz, Doğa, Spa, Sağlık

Türkiye

Alaçatı, Çeşme

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

12 Mayıs – 30 Eylül 2021

Alavya

Alavya sadece bir otel değil… Geniş bir avlunun etrafında, ufak bahçeler, su kuyuları, geçmişi boyunca bir dolu anıya sessizce ev sahipliği yapmış, sakız, dut, zeytin, hünnap ağaçlarının arasına serpiştirilmiş çok özel altı taş evde yer alan 25 farklı odasıyla, her detayı sevgi ve özenle düşünülmüş, eşsiz deneyimlerin başladığı bir yer. Alavya’da güne  erkenden Yoga ile başlayabilir, bisikletlere binebilir, dünyanın en eğlenceli rüzgarı ile buluşup sörf yapabilir, Ege’nin en keyifli coğrafyasının el değmemiş doğal dokusunu seyre dalabilir veya Alavya’dan hiç çıkmadan günü ve geceyi bu sihirli mekanda geçirebilirsiniz.

Alavya Privé

Alavya Privé, “huzur, dinginlik, kendinizle ve sevdiklerinize baş başa paylaşacağınız, sadece size özel anlar” demek. Rahatlık ve konforla sarmalandığınız bu zarif dünyada, yıllanmış palmiye ağaçlarının gölgesi ve taş duvarlar sizi kucaklar. Alaçatı mimarisiyle uyumlu yüksek tavanlar, nefes alan geniş odalar, sizi dinlendirecek bir teras ve bol sohbetli, neşeli akşam yemeklerine ev sahipliği yapmaya hazır bir yemek odası… Tüm ailenizi ve dostlarınızı ağırlayabileceğiniz 6 yatak odası, sinema salonu, oyun odası, spor salonu ve muhteşem bir sauna ile birbirinden güzel anılar biriktirmeye hazır olun.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

12 Mayıs – 14 Eylül 2021

Classic Collection: 425 Euro/Gecelik – kahvaltı dahil

Premium Collection: 590 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

Suite: 715 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

14 Eylül – 30 Eylül 2021

Classic Collection: 365 Euro/Gecelik – kahvaltı dahil

Premium Collection: 515 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

Suite: 650 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

Alavya Privé

12 Mayıs – 14 Eylül 2021

590 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

15 Günlük konaklamalarda: 515 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

30 Günlük konaklamalarda: 440 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

12 Mayıs – 14 Eylül 2021

515 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

15 Günlük konaklamalarda: 440 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

30 Günlük konaklamalarda: 365 Euro / Gecelik – kahvaltı dahil

*Fiyatlar 2 kişi için geçerli olup, kahvaltı ve KDV dahildir. ALAVYA Privé minimum 4 oda rezervasyon ile misafirlere kapatılabilir

 E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.