ANANTARA THE PALM DUBAI RESORT

Lagün erişim odaları ve bölgedeki tek su üzerindeki villalarıyla fark yaratmakta

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Deniz Tatili

Ortadoğu

Lagün erişim odaları ve bölgedeki tek su üzerindeki villalarıyla fark yaratmakta

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz

2021 Yılı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) en sık ziyaret edilen Dubai’de tüm güzelliğiyle turistleri bekleyen Madinat Jumeirah bölgesi, uçsuz bucaksız kumsalları, modern mimari ile çevrelenmiş lüks otelleri, dünyanın sayılı eğlence parkları ile yerli ve yabancı konukların gözde destinasyonudur. Dubai’nin en ünlü ikonu ve simgesi olan Palm Jumeirah, dünyanın en büyük ve en ihtişamlı yapay adalarından bir tanesi. Yukarıdan bakıldığında dev bir palmiye ağacını andıran bu yapay ada, doldurulmuş kara parçasından ve bir dizi yapay adadan inşa edilmiştir. Dünyanın en lüks otellerinin yer aldığı bu ada üzerinde dev su parkları, renkli plaj kulüpleri de bulunmaktadır. Sizlere Palm Jumeirah üzerinde ve yakın konumda seçtiğimiz birkaç otel alternatifini paylaşmaktayız. Covid-19 nedeniyle bir çok ülkenin uyguladığı seyahat yasağının geçerli olmadığı Birleşik Arap Emirlikleri’ne vize alarak giriş yapabilirsiniz. Otellerin Nisan ve Mayıs dönemi için sunduğu avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli…

Dubai sahilinin hemen dışındaki dünyaca ünlü Palm Jumeira’da yer alan Anantara The Palm Dubai Resort, 400 metrelik özel kıyı şeridine ve Arap Körfezi’nin çevreleyen müthiş bir manzaraya sahiptir.   Lagün erişim odaları ve bölgedeki tek su üzerindeki villalarıyla fark yaratmaktadır. Palm Jumeirah   spasında hamam ritüelleri ile gevşerken bir yandan da Anantara’nın bildiği Tay tarzı lüksün keyfini çıkarabilirsiniz. The Palm Dubai Resort, özel bir kumsala sahiptir. Tesiste 3 yüzme havuzu ve 4 restoran bulunmaktadır.  Konuklar, Mekong’da Asya lezzetleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı mutfağın tadını çıkarabilir. Plajda mum ışığında akşam yemekleri Dining by Design’da mevcuttur ve Lotus salonu canlı bir akşam  deneyimi sunar. Konuklar talep üzerine şnorkelli yüzme, dalış ve diğer su aktivitelerinin keyfini çıkarabilir. Küçük konuklar çocuk kulübünün keyfini çıkarabilir. Gençler kulübü de mevcuttur.

Bu seyahati size özel tasarlayalım

Bu destinasyon için tamamen size özel bir seyahat oluşturabiliriz. Talepleriniz için +90 212 2499244 ofis telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilir, yahut info@farnaway.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki form üzerinden bizimle iletişim bilginizi paylaşırsanız, seyahat danışmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak seyahatinizi tasarlamaya başlayacaktır.

Otel konaklama ücretleri dinamiktir.

Tarihinize ve kişi sayısına göre özel fiyat çalışması yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri vize talep etmektedir. Vize online olarak havayolu ya da yerel acenta üzerinden alınmaktadır.

Vize işlemlerine en geç seyahate  hafta kala başlanılması gerekmektedir.

İptal Kuralları konaklama tarihine, fiyat kategorisine göre değişmektedir. Tarafınıza özel fiyat çalışması yapılırken iptal kuralları da iletilecektir.

DİĞER FIRSAT PAKETLERİE-BÜLTEN ÜYELİĞİ

* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2020 Far'n Away Travel. | Tüm Hakları Saklıdır.