Kapat

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

* Seyahat etmek sizin için bir tutku mu?

* Farklı seyahat fikirleri mi arıyorsunuz?

* Size özel tasarlanmış seyahatler mi tercih ediyorsunuz?

* SPA, Gurme, Kayak, Fotoğraf ilgi alanlarınızdan birisi mi?


Lütfen seyahat programlarımız, kişiye özel paket duyurularımızı almak istiyorsanız, duyuru listemize kayıt olun. Kayıt olmak için tıklayınız...

Biz Kimiz

Far’n Away Travel, dünyanın uzak bölgelerinde yeni yerler keşfetme, değişik ülkeleri ve kültürleri tanıma tutkumuz sonucu ortaya çıkmış, çok özel, sıradışı gezi programları hazırlayan butik bir seyahat acentasıdır. Amacımız, yıllardır 100'den fazla ülkeye yaptığımız seyahatlerdeki birikimimizi kullanarak, gezmeyi seven kişilere, heyecan verici, büyüleyici ve unutulmayacak deneyimler yaşatmaktır.

Far'n Away Travel 2013’den beri Avrupa’nın en iyi Luxury Segment acentesinden birisi seçilerek Traveller Made® üyesi olmuş, diğer luxury segment uluslararası organizasyonları ILTM®’in (International Luxury Travel Market) 2009’dan, PURE Life Experiences®’ın 2012 yılından beri üyesidir. 2012 yılında Voyager dergisi okuyucuları şirketimizi ‘En İyi Kişiye Özel Seyahat’ dalında birinci seçmiştir.

Dünyanın pek çok farklı bölgesine, kişiye özel seyahat danışmanlığı ile münferit programlar ve küçük grup turları organize ediyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı gibi fazla gidilmeyen, egzotik, uzak destinasyonlar bizim uzmanlık alanımız. Farkımız gidilen ülkeleri bizzat gezmiş olarak tavsiyelerde bulunmamız, detaylı ve titiz çalışmamız ve herkese veya her gruba birbirinden farklı, kişiye özel programlar hazırlamamız. Bizi her zaman müşterilerimizin bizden daha iyi anlatacağını düşünüyoruz. Yorumlarınız başlığı altındaki, servislerimizi deneyimlemiş olan gezginlerin yorumlarının burada okuyacaklarınızdan daha önemli olduğuna inanıyoruz. 

Sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre doğru gezi programı tasarlandıktan sonra, seyahat deneyiminde memnuniyetin küçük bireysel detaylarda olduğuna inanıyor ve sizin için önemli olan bu detayları biz sizin için organize ediyoruz. Organizasyonlarımızda, aksi istenmediği takdirde, kalabalık yerlerdense daha özel hissedebileceğiniz butik otel ve tesisler kullanıyoruz. Grup turlarımızda katılımcı sayısını sınırlı tutarak, özel ve butik hissini korumaya özen gösteriyoruz.

Kültür ve doğa turlarımızın dışında, yeme içme sanatı, kayak, fotoğrafçılık, safari, müzik ve dans performansları gibi özel ilgi alanlarına odaklı organizasyonlar da düzenliyoruz.

Web sitemizde göreceğiniz fotoğrafların tamamı Far’n Away Travel organizasyonlarında tarafımızdan çekilmiştir. Portföyümüzdeki bütün ülkeleri bizzat gezmiş, seyahat etmeyi iş dışında da bir tutku olarak benimseyen kadromuzla, farklı ülke ve destinasyonlarda edindiğimiz deneyimimizle, hayalinizdeki tatili bir amatör heyecanı ve profesyonel birikimimizle sizin için en iyi şekilde organize etmeye hazırız.

 

 Meltem İskit

1986’da Üsküdar Amerikan Kız Lisesi ve 1990’da Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Amerikan bilgisayar şirketi NCR’da 12 sene uluslararası pazarlama ve yöneticilik yaptım. Hem iş sebebiyle, hem de yeni yerler görme merakımdan, dünyanın pek çok yerini gezme, değişik ülkelerde çalışma ve farklı kültürleri tanıma fırsatım oldu. Çok severek yaptığım seyahat organizasyonları hobimi 2002 yılında meslek haline getirmeye karar verdim ve turizm sektöründe bir süre tecrübe edindikten sonra, 2006’da Far’n Away Travel’i kurdum. Dünyanın farklı yerlerine küçük gruplarla yaptığımız gezilerin pek çoğuna tur lideri olarak katılıyorum. Gezmiş olduğum 90’dan fazla ülke, 500’den fazla şehir ve 9 yılda eşlik ettiğim 65’den fazla grup turu tecrübesi sayesinde, müşterilerimize gördüğüm yerler hakkında tavsiyelerde bulunarak, karşılaştırmalar yaparak, istedikleri tarzdaki programları daha kolay bir şekilde hazırlayabiliyorum. 

Levend İskit

1983'de Adana Anadolu Lisesi, 1988'de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden, 1989’da da İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme İhtisası MBA programından mezun olup, 1991’de NCR Bilişim Sistemleri A.Ş.’de çalışmaya başladım. Bir süre Türkiye’de çalıştıktan sonra Almanya’da Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde çeşitli yöneticilik görevleri ile yoğun seyahat hayatım başlamış oldu. NCR’da yaklaşık 10 yıl çalıştıktan sonra, Hewlett Packard’a (HP) geçerek, yaklaşık 10 yıl kurumsal müşteriler grubunda üst düzey yöneticilik yaptım. Bilişim sektöründeki profesyonel hayatımı ödeme sistemleri ve dışkaynak kullanım servisleri konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan First Data'nın Türkiye genel müdürlük görevi ile sona erdirdikten sonra 2010'da Far’n Away Travel Yönetici ortağı olarak en sevdiğim fotoğraf, yemek (yapmak ve iyi yapılanların takdirle keyfini çıkartmak), outdoor sporları (özellikle pistdışı ve helikopter kayağı) ve seyahat hobilerimi işe dönüştürmüş olmanın manevi hazzı ve heyecanı ile çalışıyorum. Grup turlarımızın pek çoğuna tur lideri olarak katılıyorum. Gezmiş olduğum 100’dan fazla ülke, 500’den fazla şehir tecrübesi sayesinde, müşterilerimize gördüğüm yerler hakkında tavsiyelerde bulunarak, karşılaştırmalar yaparak, istedikleri tarzdaki programları daha kolay bir şekilde hazırlayabiliyorum. 

elektrik faturası ödeme tl yükleme elektrik faturası ödeme hgs yükleme turkcell fatura ödeme vodafone fatura ödeme alanya escort işbank kredi kartı borç sorgulama elektrik faturası ödeme tl yükleme hgs yükleme