BİZ KİMİZ?

Far'n Away Travel hakkında...

pure-membertravellermade

Far’n Away Travel, dünyanın uzak bölgelerinde yeni yerler keşfetme, değişik ülkeleri ve kültürleri tanıma tutkumuz sonucu ortaya çıkmış, çok özel, sıradışı gezi programları hazırlayan butik bir seyahat acentasıdır. Amacımız, yıllardır 100’den fazla ülkeye yaptığımız seyahatlerdeki birikimimizi kullanarak, gezmeyi seven kişilere, heyecan verici, büyüleyici ve unutulmayacak deneyimler yaşatmaktır.

Far’n Away Travel 2013’de Avrupa’nın en iyi Lüks Seyahat acentelerinden birisi seçilerek Traveller Made® üyesi olmuş, ILTM ve PURE gibi diğer üst segment ve deneyime odaklı seyahat konusunda en önemli uluslararası organizasyonlara davet edilen az sayıda şirketten birisidir.

Dünyanın pek çok farklı bölgesine, kişiye özel seyahat danışmanlığı ile münferit programlar ve küçük grup turları organize ediyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı gibi fazla gidilmeyen, egzotik, uzak destinasyonlar ile birlikte çok gidilen bölgelerde de özel yerler ve sıradışı deneyimler bizim uzmanlık alanımız. Farkımız gidilen ülkeleri bizzat gezmiş olarak tavsiyelerde bulunmamız, detaylı ve titiz çalışmamız ve herkese veya her gruba birbirinden farklı, kişiye özel programlar hazırlamamız. Bizi her zaman müşterilerimizin bizden daha iyi anlatacağını düşünüyoruz.

Yorumlarınız başlığı altındaki, servislerimizi deneyimlemiş olan gezginlerin yorumlarının burada okuyacaklarınızdan daha önemli olduğuna inanıyoruz. Gezginlerin yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sizin ihtiyaç ve beklentilerinize göre doğru gezi programı tasarlandıktan sonra, seyahat deneyiminde memnuniyetin küçük bireysel detaylarda olduğuna inanıyor ve sizin için önemli olan bu detayları biz sizin için organize ediyoruz. Organizasyonlarımızda, aksi istenmediği takdirde, kalabalık yerlerdense daha özel hissedebileceğiniz butik otel ve tesisler kullanıyoruz. Grup turlarımızda katılımcı sayısını sınırlı tutarak, özel ve butik hissini korumaya özen gösteriyoruz.

Kültür ve doğa turlarımızın dışında şarap ve lezzet, kayak, fotoğrafçılık, safari, tropik adalar, Spa & sağlık, gemi seyahatleri ve sanat performansları gibi özel ilgi alanlarına odaklı organizasyonlar düzenliyoruz.

Web sitemizde göreceğiniz fotoğrafların çoğunluğu Far’n Away Travel organizasyonlarında tarafımızdan çekilmiştir. Portföyümüzdeki bütün ülkeleri bizzat gezmiş, seyahat etmeyi iş dışında da bir tutku olarak benimseyen kadromuzla, farklı ülke ve destinasyonlarda edindiğimiz deneyimimizle, hayalinizdeki tatili bir amatör heyecanı ve profesyonel birikimimizle sizin için en iyi şekilde organize etmeye hazırız.

Meltem İskit

meltem_iskit_yeni
1986’da Üsküdar Amerikan Kız Lisesi ve 1990’da Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, Amerikan bilgisayar şirketi NCR’da 12 sene uluslararası pazarlama ve yöneticilik yaptı. Hem iş sebebiyle, hem de yeni yerler görme merakından, dünyanın pek çok yerini gezme, değişik ülkelerde çalışma ve farklı kültürleri tanıma fırsatı oldu. Çok severek yaptığı seyahat organizasyonları hobisini 2002 yılında meslek haline getirmeye karar verdi ve turizm sektöründe bir süre tecrübe edindikten sonra, 2006’da Far’n Away Travel’i kurdu. Dünyanın farklı yerlerine küçük gruplarla yaptığımız gezilerin pek çoğuna tur lideri olarak katılıyor. Özellikle Afrika’da safari turları en büyük tutkusu. Gezmiş olduğu 100’den fazla ülke, 13 yılda eşlik ettiği 130’dan fazla grup turu tecrübesi ve hiç bitmeyen seyahat tutkusu sayesinde, Far’n Away Travel müşterilerine, özel deneyimler yaşatacak gezi programları tasarlıyor.

Levend İskit

LEVENDISKIT
1983’de Adana Anadolu Lisesi, 1988’de Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden, 1989’da da İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme İhtisası MBA programından mezun olup, 1991’de NCR Bilişim Sistemleri A.Ş.’de çalışmaya başladı. Bir süre Türkiye’de çalıştıktan sonra Almanya’da Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde çeşitli yöneticilik görevleri ile yoğun seyahat hayatı başlamış oldu. Bilişim sektöründeki 20 yıllık profesyonel hayatını ödeme sistemleri ve dışkaynak kullanım servisleri konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan First Data’nın Türkiye genel müdürlük görevi ile sona erdirdikten sonra 2010’da Far’n Away Travel Yönetici ortağı olarak en sevdiği fotoğraf, şarap, yemek (yapmak ve iyi yapılanların takdirle keyfini çıkartmak), outdoor sporları (özellikle pistdışı ve helikopter kayağı) ve seyahat hobilerini işe dönüştürmüş olmanın manevi hazzı ve heyecanı ile çalışıyor, helikopter kayağı, doğa ve şarap&lezzet turlarımızın pek çoğuna tur lideri olarak katılıyor. Gezmiş olduğu 100’dan fazla ülke, 500’den fazla şehir tecrübesi sayesinde Far’n Away Travel müşterilerine tavsiyelerde bulunarak, karşılaştırmalar yaparak, istedikleri tarzdaki programların hazırlanmasını sağlıyor, yeni destinasyonlar ve özel deneyimler tasarlanması ve sunulmasını sağlıyor.


E-BÜLTEN ÜYELİĞİ


* ile işaretli alanlar zorunlu alanlardır. Telefon numaranız sadece acil durumlarda kullanılacak ve hiçbir şekilde başka bir kişi veya kurumla paylaşılmayacaktır.© Copyright 2016 Far'n Away Travel